Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet

TP-LINK TechnologiesHubs og switchesEAN: 8885020624038
Pris fra 1.808 krtil 2.219 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 411 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.337 kr 10. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1808 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet
1.808 kr
Til butik
TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

TP-Link Festa FS352G V1 - Switch - smart - 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 1 Gigabit SFP - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FESTA FS352G
EAN: 8885020624038
Varenr.: 1002442447
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet
2.219 kr
Til butik
TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet Opgrader dit netværk med TP-Link Festa FS352G V1 Switch, som tilbyder 48 Gigabit Ethernet-porte, ideel til både kontormiljøer og store netværksløsninger. Dette switch muliggør hurtig og pålidelig da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 8885020624038
Varenr.: 108333

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.808 kr1.808 krKøb
2Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.337 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 2.912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.676 kr.

Den nuværende pris på 1.808 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for TP-Link Festa FS352G V1 Switch 48-porte Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.808 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.810 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.813 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.812 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.810 kr1.012 kr (36%)
14. maj 20262.822 kr90 kr (3%)
8. maj 20262.912 kr1.284 kr (79%)
7. maj 20261.628 kr8 kr (0%)
6. maj 20261.620 kr8 kr (0%)
3. maj 20261.628 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret