Gå til hovedindhold

TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point

TP-LinkNetværkEAN: 4897098685235
Pris fra 650 krtil 899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 639 kr 24. mar.

Sammenlign priser på TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 650 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
650 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP653
EAN: 4897098685235
Varenr.: 1000642855
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
659 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 access point TP-Link Omada EAP653 AX3000 - hvid
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi?Fi 6 access point TP-Link Omada EAP653 AX3000 - hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbarGenereltBredde: 16 cmDybde: 16 cmEnhedstype: Trådløs forbindelseHøjde: 3.36 cmNetværkAutentificeringsmetode: Secure Shell (SSH), Radio Service Set ID (SSID)Cloud-administreret: JaDataforbindelsesprotokol: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)Egenskaber: AktivitetVLAN-understøttetSyslog understøttetE-mail advarselMAC-adresse-filtreringWi-Fi Multimedia (WMM) supportAccess Control List (ACL) supportQuality of Service (QoS)nulstillingsknapCaptive PortalTransmit Power Control (TPC)MForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensbånd: 2.4 GHz, 5 GHzKapacitet: Maksimalt antal konfigurerede SSID'er: 16 | Antal samtidige klienter: 250+Krypterings algoritme: WPA-EnterpriseWPA2-EnterpriseWPA3-EnterpriseWPA3-PersonalWPA2-PersonalWPA-PersonalLiniekodningsformat: OFDM1024 QAMOFDMAModel: Væg/loftsmonterbarOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.1xIEEE 802.11nIEEE 802.3atIEEE 802.11acIEEE 802.11axWi-Fi CERTIFIED 6

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access Points
Vægt: 0.77g
EAN: 4897098685235
Varenr.: 1816405
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 access point TP-Link Omada EAP653 AX3000 - hvid
-4%789 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
802 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
849 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link AX3000 WiFi 6 Access Point
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK650 kr650 krKøb
2Proshop DK659 kr698 krKøb
3Boligcenter DK769 kr769 krKøb
4Vivas DK789 kr858 krKøb
5Teknikproffset DK802 kr861 krKøb
6Ultrashop849 kr849 krKøb
7Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point

PriceData har fulgt prisen på TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point i 130 dage. Laveste pris i perioden er 630 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 650 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026650 kr6 kr (1%)
30. maj 2026644 kr6 kr (1%)
27. maj 2026650 kr6 kr (1%)
26. maj 2026656 kr12 kr (2%)
25. maj 2026644 kr1 kr (0%)
22. maj 2026645 kr18 kr (3%)
20. maj 2026663 kr17 kr (3%)
18. maj 2026646 kr13 kr (2%)
17. maj 2026659 kr12 kr (2%)
15. maj 2026647 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret