Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point

TP-LINK TechnologiesNetværkEAN: 6935364083571
Pris fra 546 krtil 849 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 497 kr 4. maj

Sammenlign priser på TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 546 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link EAP225-Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
546 kr
Til butik
TP-Link EAP225-Outdoor Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link EAP225-Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP225-OUTDOOR
EAN: 6935364083571
Varenr.: 993218073
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP225-Outdoor - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point
558 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Omada EAAS525 Roaming-adgangspunkt AC1200
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Eap225 Outdoor Access Point
-0%661 kr
Før 661,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK EAP225-Outdoor 1200 Mbit/s Vit Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd
-18%679 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link EAP225-Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
719 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link EAP225-Outdoor Wireless AP
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK546 kr546 krKøb
2CS MEGASTORE DK549 kr588 krKøb
3Proshop DK558 kr597 krKøb
4Av-Cables DK599 kr599 krKøb
5Dustin DK661 kr747,25 krKøb
6Teknikproffset DK679 kr738 krKøb
7Ultrashop719 kr719 krKøb
8Komplett DK849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point

PriceData har fulgt prisen på TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point i 124 dage. Laveste pris i perioden er 497 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 546 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026546 kr1 kr (0%)
21. maj 2026547 kr3 kr (1%)
20. maj 2026550 kr1 kr (0%)
17. maj 2026551 kr1 kr (0%)
16. maj 2026550 kr4 kr (1%)
15. maj 2026554 kr34 kr (7%)
14. maj 2026520 kr26 kr (5%)
8. maj 2026546 kr48 kr (10%)
6. maj 2026498 kr50 kr (9%)
5. maj 2026548 kr51 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret