Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN

Pris fra 3.099 krtil 5.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.700 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.095 kr 31. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Be65 5g Wifi 7 Mesh System 1-pack
-26%3.099 kr
Før 4.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Deco Be65 5g Wifi 7 Mesh System 1-pack billede

Produktinformation

WiFi 7 tri-band, op til 11 000 Mbps, til krævende arbejdsbelastninger Understøtter op til 200 enheder og holder teams samt IoT-enheder online pålideligt QoS og MU-MIMO prioriterer forretningsapplikationer, WPA3 beskytter netværkstrafikken Fire Gigabit LAN-porte samt USB 3.2 giver fleksibel kablet forbindelse TP-Link app og cloud ID muliggør hurtig opsætning og fjernstyring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: Deco BE65-5G(1-pack)
EAN: 4895252505160
Varenr.: 5020012126
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco BE65-5G mesh-node BE9300 - 1-pak
3.999 kr
Til butik
TP-link Deco BE65-5G mesh-node BE9300 - 1-pak billede

Produktinformation

Tp-Link Deco BE65-5G kombinerer WiFi 7 og indbygget 5G i én mesh-node, så du kan dække dit netværk uden fast bredbånd. I denne 1-pak får du én enhed, som fungerer alene eller sammen med andre enheder i Deco-serien. Tri-band WiFi på 2,4 GHz, 5 GHz og 6 GHz med samlet hastighed op til 9214 Mb/s giver god plads til mange enheder på samme tid. ## WiFi 7 tri-band til krævende hjemmenetværk Med WiFi 7 (IEEE 802.11be) får du en moderne trådløs standard udviklet til høje hastigheder og mange samtidige forbindelser. De tre bånd fordeler trafikken, så tunge opgaver som streaming og store downloads ikke går ud over almindelig surfing. Den samlede hastighed på 9214 Mb/s fordeler sig med 5760 Mb/s på 6 GHz, 2880 Mb/s på 5 GHz og 574 Mb/s på 2,4 GHz. 2x2 MU-MIMO gør det muligt at kommunikere med flere enheder på én gang, hvilket er en fordel i hjem og kontor med mange trådløse produkter. ## Indbygget 5G til steder uden fast internet Med 5G Sub-6 GHz kan Deco BE65-5G bruge mobilnettet som internetkilde – praktisk hvis du ikke har fast bredbånd. Den samlede 5G-hastighed er op til 3,4 Gb/s, så du kan udnytte høje mobilhastigheder i dit netværk. Mesh-funktionen lader dig dele mobilforbindelsen trådløst til hele dit Deco-netværk. ## Mesh-netværk til hjem og kontor Denne model er beregnet til at indgå i et mesh-netværk. Flere Deco-enheder arbejder sammen om at dække dit hjemmenetværk eller kontor, så du kan bevæge dig rundt uden at skifte netværksnavn. Løsningen er velegnet til mesh-netværk, hjemmenetværk og kontor. Gæstenetværk på alle tre bånd gør det nemt at give besøgende deres eget netværk adskilt fra dit eget udstyr. ## Nem styring med Deco app og kablede tilslutninger Med TP-Link Deco-appen (Android/iOS) kan du sætte routeren op trin for trin og styre funktioner som forældrekontrol og gæstenetværk direkte fra din telefon. Tre 2,5 Gbit/s porte (LAN/WAN) giver mulighed for at tilslutte kablede enheder eller koble til en anden netforbindelse med høj hastighed. En USB-A 3.0-port tilbyder yderligere fleksibilitet i opsætningen. I pakken: TP-Link Deco BE65-5G mesh-node BE9300 - 1-pak.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: 5G router
Artikel nr.: Deco BE65-5G
EAN: 4895252505160
Varenr.: 65838
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco BE65 Wi-Fi 7 BE9300 5G Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet (1-pak)
4.058 kr
Til butik
TP-Link Deco BE65 Wi-Fi 7 BE9300 5G Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet (1-pak) billede

Produktinformation

BE9300 5G Wi-Fi 7 Mesh Router, 5G BE9300 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 Router, indbygget 5G-modem, HASTIGHED: 574 Mbps ved 2,4 GHz + 2880 Mbps ved 5 GHz + 5760 Mbps ved 6 GHz, 5G 3,4Gbps/900Mbps, 4G+ Cat19 1,6Gbps/Cat18 200Mbps, SPEC: Interne antenner, 3 × 2,5 Gbps-porte (WAN/LAN auto-sensing), 5G/LTE-FDD/LTE-TDD, FUNKTIONER: Deco App, 4G/5G Router/Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeShield (Forældrekontrol, Antivirus, QoS, Rapporter), AI Mesh, OFDMA, MU-MIMO, MLO, Multi-RU, 4K-QAM, 320MHz båndbredde, WPA3, Beamforming, Alexa og Google Assistant understøttet", Formfaktor, Mesh-system, Generelt, Model, Deco BE65-5G (1-pak), Formfaktor, Skrivebord, Dataoverførselshastighed, 9.214 Mbit/s, 5760 Mbps (6 GHz) + 2880 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz), Administreret, Ingen, Administreret, Ja, Deco App, WiFi, WiFi, Ja, IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4 GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax/be, 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax/be 6 GHz, WiFi-standard, Wi-Fi 7, Porte, LAN, 3 stk. WAN/LAN-porte, 4G, Ja, ja, 5G, Ja, 3,4 Gbps download, 900 Mbps upload*, USB-porte, 1 stk, Yderligere oplysninger, Sikkerhed, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal, Garanti, 3 år, Info om emballage, Emballagens størrelse, 268 x 220 x 167 mm, Emballagens vægt, 2.57 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: WiFi forlængere
EAN: 4895252505160
Varenr.: C83925
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN
4.499 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco BE65-5G V1 Wi-Fi-system
5.007 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco BE65-5G V1 Wi-Fi-system
5.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.099 kr3.185,25 krKøb
2Av-Cables DK3.999 kr3.999 krKøb
3Teknikproffset DK4.058 kr4.117 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.499 kr4.499 krKøb
5CompuMail DK5.007 kr5.007 krKøb
6Ultrashop5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.095 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 4.186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.565 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for TP-Link Deco BE65-5G WiFi 7 Mesh System 5G BE11000 Tri-Band, 3x 2.5 GbE LAN/WAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20263.099 kr900 kr (23%)
14. apr. 20263.999 kr904 kr (29%)
31. mar. 20263.095 kr904 kr (23%)
3. mar. 20263.999 kr302,22 kr (8%)
2. mar. 20263.696,78 kr7,5 kr (0%)
28. feb. 20263.689,28 kr1,02 kr (0%)
24. feb. 20263.690,3 kr591,3 kr (19%)
10. feb. 20263.099 kr1.087 kr (26%)
10. jan. 20264.186 kr1.087 kr (35%)
9. dec. 20253.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret