Gå til hovedindhold

Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB

ToshibaHarddiskeEAN: 4260557511879
Pris fra 1.599 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.575 kr 5. maj

Sammenlign priser på Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toshiba S300 Surveillance 6tb 3.5 tommer 5400r/min Sata Hdd
1.599 kr
Til butik
Toshiba S300 Surveillance 6tb 3.5 tommer 5400r/min Sata Hdd billede

Produktinformation

6 TB kapacitet lagrer store mængder kontinuerligt videooptagelse Bygget til 24/7-drift, understøtter høj kameralast RV- og stød-sensorer beskytter data i systemer med flere drev Lavt strømforbrug, typisk 4,84 W reducerer driftsomkostningerne 256 MB cache med 241 MiB/s vedvarende overførsel giver jævn afspilning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Toshiba
Kategori: SATA 3.5"
Artikel nr.: HDWT860UZSVA
EAN: 4260557511879
Varenr.: 5020062922
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB
1.727 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba S300 Surveillance - 6TB - Harddisk - HDWT860UZSVA - SATA-600 - 3.5"
1.874 kr
Til butik
Toshiba S300 Surveillance - 6TB - Harddisk - HDWT860UZSVA - SATA-600 - 3.5" billede

Produktinformation

Intern harddisk: 6 TB, størrelse: 3.5", tilslutning: SATA-600 - 6Gb/s, optagelses mønster CMR (Conventional Magnetic Recording), Cache: 256MB, omdrejningshastighed 7200 RPM, beregnet brug: surveillance servere, 24/7 certificeret. *NB! Leveres bulk, dvs uden data- og strømkabler, se listen "Tilbehør" på produktet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Toshiba
Kategori: Harddisk
Artikel nr.: HDWT860UZSVA
EAN: 4260557511879
Varenr.: 2957241
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Harddisk Toshiba S300 6 TB 5400 rpm 3,5" SATA - til overvågning
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Harddisk Toshiba S300 6 TB 5400 rpm 3,5" SATA - til overvågning
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.727 kr1.727 krKøb
3Proshop DK1.874 kr1.874 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB

PriceData har fulgt prisen på Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB i 29 dage. Laveste pris i perioden er 1.575 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.649 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Toshiba S300 Surveillance - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm - buffer: 256 MB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.599 kr150 kr (9%)
19. maj 20261.749 kr82 kr (5%)
16. maj 20261.667 kr5 kr (0%)
15. maj 20261.662 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.666 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.667 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.668 kr48 kr (3%)
11. maj 20261.620 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.629 kr38 kr (2%)
8. maj 20261.667 kr44 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret