Gå til hovedindhold

Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB

ToshibaHarddiskeEAN: 4260557513439
Pris fra 2.374 krtil 2.836 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.049 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toshiba S300 Ai 8tb 3.5 tommer 7200r/min Sata 6.0 Gbit/s Hdd
2.374 kr
Til butik
Toshiba S300 Ai 8tb 3.5 tommer 7200r/min Sata 6.0 Gbit/s Hdd billede

Produktinformation

8 TB kapacitet lagrer månedsvis af højopløst overvågningsoptagelse lokalt Bygget til 24/7‑brug, sikrer pålidelig kontinuerlig optagelse AI‑understøttelse af 32 kanaler accelererer videoanalyse på enheden SATA 6G‑grænseflade og 512 MB cache leverer jævne, vedvarende overførsler Håndterer 550 TB/år arbejdsbyrde og understøtter op til 64 kameraer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Toshiba
Kategori: SATA 3.5"
Artikel nr.: MG10ADA800E-V
EAN: 4260557513439
Varenr.: 5020074164
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB
2.665 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Toshiba MG10ADA800E-V Harddisk 8TB 3.5" SATA-600 7200rpm
2.680 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba S300 AI - 8TB - Harddisk - MG10ADA800E-V - SATA-600 - 3.5"
2.836 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.665 kr2.665 krKøb
3CompuMail DK2.680 kr2.680 krKøb
4Proshop DK2.836 kr2.836 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB

PriceData har fulgt prisen på Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.639 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.004 kr.

Den nuværende pris på 2.374 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Toshiba S300 AI - Harddisk - Overvågning - 8 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.374 kr144 kr (6%)
14. maj 20262.230 kr21 kr (1%)
9. maj 20262.209 kr43 kr (2%)
8. maj 20262.166 kr26 kr (1%)
6. maj 20262.192 kr8 kr (0%)
5. maj 20262.184 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.185 kr24 kr (1%)
2. maj 20262.209 kr13 kr (1%)
1. maj 20262.196 kr2 kr (0%)
30. apr. 20262.198 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret