Gå til hovedindhold

Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

TorkPapirvarerEAN: 8710499059008
Pris fra 390 krtil 792,11 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 402,11 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork M4 Reflex™ hvid - (6 ruller pr. karton)
390 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork M4 Reflex™ hvid - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
Farve: 1
Artikel nr.: 473242
EAN: 8710499059008
Varenr.: 1957364
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Reflex centerfeed rulle, hvid, 1 lag, 300 m, til reflex dispenser, 6 ruller
687,5 kr
Til butik
Tork Reflex centerfeed rulle, hvid, 1 lag, 300 m, til reflex dispenser, 6 ruller billede

Produktinformation

Håndklæderulle perfekt egnet til rengøring af glas eller håndaftørring. Papiret er desuden fødevaregodkendt. Et godt papir til lettere rengøring. 1 stk. = 1 kolli af 6 ruller TORK M4, varenummer 473242 Allround håndklæderulle lavet af stærkt 1-lags papir,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
EAN: 8710499059008
Varenr.: 473242
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten
792,11 kr
Til butik
Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 er det perfekte valg til dine aftørringsopgaver og håndaftørring. Denne papirrulle er lavet af stærkt 1-lags papir, der h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Centerruller
EAN: 8710499059008
Varenr.: 47153529323857

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
2HUMA.dk687,5 kr687,5 krKøb
3Sikkerhedsgiganten792,11 kr792,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten i 19 dage. Den nuværende pris er 390 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Tork Reflex standard 473242 mini centerfeed rulle hvid 6 ruller M4 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026390 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret