Gå til hovedindhold

Essity Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton)

EssityDesinfektionEAN: 7322542442913
Pris fra 797,45 krtil 937,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 140,05 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 797.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hånddesinfektion Tork gel S4 1000ml - 6stk - 42 42 06
797,45 kr
Til butik
Hånddesinfektion Tork gel S4 1000ml - 6stk - 42 42 06 billede

Produktinformation

Effektiv hånddesinfektion i gel til professionelle miljøer Tork Hånddesinfektion Gel er en alkoholbaseret hånddesinfektion udviklet til miljøer med høje krav til hygiejne og smitteforebyggelse. Produktet passer til Tork S4 dispensersystem og leveres i en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: Desinfektion
EAN: 7322542442913
Varenr.: 63003
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton)
866 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Hånddesinfektion Gel S4 1L 6stk 424206
937,5 kr
Til butik
Tork Hånddesinfektion Gel S4 1L 6stk 424206 billede

Produktinformation

Tork Hånddesinfektion Gel S4 1L 6stk 424206 Tork Alkohol Hånddesinfektion Gel dræber effektivt mikroorganismer og er med til at forebygge spredningen af infektioner. Det er den mest effektive gel i Torks sortiment, og den modvirker bakterier, svamp og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Værnemidler og tilbehør
EAN: 7322542442913
Varenr.: 19438235

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Den Glade Mund797,45 kr797,45 krKøb
2CS MEGASTORE DK866 kr905 krKøb
3Nova Nordic A/S937,5 kr937,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton)

PriceData har fulgt prisen på Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton) i 93 dage. Laveste pris i perioden er 797,45 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 937,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 852 kr.

Den nuværende pris på 797,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Tork Extra Alkohol Hånddesinfektion Gel S4, 1000 ml - (6 stk. x 1000 ml pr. karton) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026797,45 kr68,55 kr (8%)
31. maj 2026866 kr68,55 kr (9%)
29. maj 2026797,45 kr68,55 kr (8%)
27. maj 2026866 kr71,5 kr (8%)
26. maj 2026937,5 kr71,5 kr (8%)
22. maj 2026866 kr3 kr (0%)
19. maj 2026869 kr21 kr (2%)
17. maj 2026848 kr21 kr (2%)
15. maj 2026869 kr21 kr (2%)
14. maj 2026848 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret