Gå til hovedindhold

Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540472288
Pris fra 391 krtil 597,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 206,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 391 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tork Airfreshener Disc Citrus - (20 stk./dåse)
391 kr
Til butik
Tork Airfreshener Disc Citrus - (20 stk./dåse) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Rengøringsartikler
Farve: 2
Artikel nr.: 7322540472288
EAN: 7322540472288
Varenr.: 5663003
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker
597,5 kr
Til butik
Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker billede

Produktinformation

Tork Airfreshener Disc giver en langvarig og behagelig duftoplevelse på toiletterne. Den imprægnerede gummidisc afgiver en frisk duft af citrus eller blomst, som skaber en behagelig og ren atmosfære. Med muligheden for at anbringe den overalt, hvor der er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfrisker
EAN: 7322540472288
Varenr.: 47153526243665

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK391 kr430 krKøb
2Sikkerhedsgiganten597,5 kr597,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker

PriceData har fulgt prisen på Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker i 149 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 391 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Tork Airfreshener Disc 20 stk. A2 - Citrus | Luftfrisker | DISCOUNT | Luftfrisker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026391 kr15 kr (4%)
27. maj 2026406 kr8 kr (2%)
26. maj 2026414 kr8 kr (2%)
22. maj 2026406 kr8 kr (2%)
21. maj 2026414 kr183,5 kr (31%)
20. maj 2026597,5 kr191,5 kr (47%)
17. maj 2026406 kr8 kr (2%)
14. maj 2026414 kr8 kr (2%)
6. maj 2026406 kr73 kr (15%)
5. maj 2026479 kr73 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret