Gå til hovedindhold

INKpartner ApS Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller

INKpartner ApSSaxofon – tilbehørEAN: 7310791213521
Pris fra 216 krtil 841 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 625 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206,25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork advanced 420 centerfeed - M2, 24,5 cm
216 kr
Til butik
Tork advanced 420 centerfeed - M2, 24,5 cm billede

Produktinformation

Alsidigt aftørringspapir til forskellige arbejdsmiljøer. En fleksibel løsning, som er ideel til områder med stort forbrug.Centerfeed-funktion gør det nemt og hurtigt at skifte ruller. Rullebredde: 24.5 cm Rullelængde: 160.0 m Antal ark: 457 Lag: 2 Farve:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Aftørringspapir i ruller
EAN: 7310791213521
Varenr.: 232121
Gå til INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller
841 kr
Til butik
Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller billede

Produktinformation

M2, 2-lags, 457 ark. 2-lags-papir af høj kvalitet, hvor nøgleord er blødhed og absorption. God vådstyrke. Rullesystem til fleksibel og hygiejnisk anvendelse i kantiner, på toiletter og andre steder med høj besøgsfrekvens. Til både håndaftørring og almen a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
EAN: 7310791213521
Varenr.: 48721280991560

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk216 kr216 krKøb
2INKPARTNER - dit sted for blæk og toner841 kr841 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller

PriceData har fulgt prisen på Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller i 176 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 841 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Tork Aftørringspapir Plus | 101250 | Centerfeed | Refill, 6 ruller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026216 kr9,75 kr (5%)
23. maj 2026206,25 kr9,75 kr (5%)
22. maj 2026216 kr9,75 kr (5%)
24. apr. 2026206,25 kr634,75 kr (75%)
23. apr. 2026841 kr634,75 kr (308%)
28. mar. 2026206,25 kr9,75 kr (5%)
27. mar. 2026216 kr9,75 kr (5%)
22. mar. 2026206,25 kr9,75 kr (5%)
21. mar. 2026216 kr9,75 kr (5%)
6. mar. 2026206,25 kr8,75 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret