Gå til hovedindhold

Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT

TorkRedskaberEAN: 7322540057270
Pris fra 651,95 krtil 1.258 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 606,05 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 651.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Premium 510
651,95 kr
Til butik
Aftørring Tork Premium 510 billede

Produktinformation

Blød og fleksibel klud, men også stærk og kan bruges til mange formål. Den er ideel til de fleste lettere rengøringsopgaver og absorberer hurtigt både olie og væsker og gør dermed din rengøring lettere. W1 = Væg-/gulv-/standardsystem W2 = Kombirullesyste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322540057270
Varenr.: 610.5238
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørring Tork W1/w2/w3 510137 Hvid 400 Ark/rl.
804,69 kr
Til butik
Aftørring Tork W1/w2/w3 510137 Hvid 400 Ark/rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Brand: Tork System: W2, W3, W1 Kvalitet: Premium Rullelængde: 152 m Rullebredde: 31.5 cm Rullediameter: 25 cm Antal ark: 400 Arklængde: 38 cm Hylsens indvendige diameter: 7.1 cm Lag: 1 Farve: Hvid 3 hurtige: Ekstraordinær absorberingsevne for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
Farve: Hvid
EAN: 7322540057270
Varenr.: 100072
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT
899,28 kr
Til butik
Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT billede

Produktinformation

Tork Aftørringsklud er en alsidig klud, der kombinerer blødhed, smidighed og styrke. Den er perfekt til en bred vifte af lette rengøringsopgaver og absorberer hurtigt både olie og væsker, hvilket gør rengøringen lettere. Denne højkapacitetsrulle kan place...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322540057270
Varenr.: 47153529913681
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork premium aftørringspapir 510 - W1/W2/W3, hvid
1.258 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap651,95 kr651,95 krKøb
2Hertels Boresko804,69 kr804,69 krKøb
3Sikkerhedsgiganten899,28 kr899,28 krKøb
4Elvvs.dk1.258 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT i 177 dage. Laveste pris i perioden er 651,95 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 899,28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 797 kr.

Den nuværende pris på 651,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tork aftørringsklud i box 510137 hvid 152 meter 400 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 400 ark | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026651,95 kr152,74 kr (19%)
29. maj 2026804,69 kr152,74 kr (23%)
28. maj 2026651,95 kr152,74 kr (19%)
23. maj 2026804,69 kr152,74 kr (23%)
20. maj 2026651,95 kr152,74 kr (19%)
11. maj 2026804,69 kr77,74 kr (11%)
2. maj 2026726,95 kr77,74 kr (10%)
19. apr. 2026804,69 kr65,11 kr (7%)
18. apr. 2026869,8 kr65,11 kr (8%)
17. apr. 2026804,69 kr65,11 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret