Gå til hovedindhold

Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT

TorkRedskaberSuperstærk absorptionVærksteder og industriEAN: 7322540057553

Tork Premium 530 Heavy-Duty aftørringsklud med 280 ark og 106 meter. Superstærk hvid klud til krævende aftørrings- og rengøringsopgaver i industrien. Læs mere

Pris fra 386 krtil 1.128,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 742,75 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 15. maj

Sammenlign priser på Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tork Premium Aftørringsklud Kraftig W1/W2/W3 hvid 1-lags, 106,4m, 280 ark
386 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT
736,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Premium 530
-10%781,94 kr
Før 868,99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork Premium 530, Hvid, Rulle W1/W2/W3, 530137, 1 lag, lgd. 106, ark 280, 38,0 x 32,0
844 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork W1/w2/w3 530137 Hvid 280 Ark/rl.
989,69 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork premium aftørringspapir 530 - W1/W2/W3, hvid
1.128,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK386 kr425 krKøb
2Sikkerhedsgiganten736,25 kr736,25 krKøb
3RedOffice Konpap781,94 kr781,94 krKøb
4Elvvs.dk844 kr844 krKøb
5Hertels Boresko989,69 kr989,69 krKøb
6vvsfittings.dk1.128,75 kr1.128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tork Premium 530 Heavy-Duty aftørringsklud

Tork

Tork Premium 530 Heavy-Duty aftørringsklud med 280 ark og 106 meter. Superstærk hvid klud til krævende aftørrings- og rengøringsopgaver i industrien.

• aftørringsklud
• værkstedsrulle
• industriklud
• rengøringsklud
• tork klud
• heavy duty
• absorberingsklud
• Værksteder og industri
• Superstærk absorption

Beskrivelse

Tork Premium 530 Heavy-Duty aftørringsklud er en professionel industriel rengøringsløsning designet til de mest krævende miljøer. Med sin superstærke konstruktion og høje absorberingsevne er den ideel til værksteder, produktionsfaciliteter og industrielle områder. Denne hvide værkstedsrulle har en rullelængde på 106,4 meter og indeholder 280 perforerede ark, hvilket sikrer langvarig brug og god økonomi. Kluddet kan anvendes med de fleste opløsningsmidler og fjerner effektivt olie, fedt og snavs. Den er kompatibel med W1, W2 og W3 dispensersystemer og kan bruges i både væg- og gulvstativer. Produktet matcher kvaliteten af de bedste hvide tekstilklude og kan genbruges flere gange for optimal brugsøkonomi.

Specifikationer

lag:1
farve:Hvid
vægt:2.986 kg
kvalitet:Premium
antal_ark:280
materiale:Cellulose, polyester, polypropylen
arklængde:38 cm
rullebredde:31.5 cm
rullelængde:106.4 meter
rullediameter:25 cm
hylse_diameter:7.1 cm
kompatibilitet:W1/W2/W3 dispensere

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan kluddet anvendes med opløsningsmidler?

Ja, Tork Premium 530 kan anvendes med de fleste opløsningsmidler og har høj frigivelse af væsker, hvilket reducerer forbruget markant.

Hvor mange meter er der på en rulle?

En rulle indeholder 106,4 meter aftørringsklud fordelt på 280 perforerede ark.

Hvilke dispensere kan bruges med denne klud?

Kluddet er kompatibelt med W1, W2 og W3 dispensersystemer og kan bruges i væg-, gulvstativer eller Uni-Box.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT i 181 dage. Laveste pris i perioden er 343,18 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 736,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Tork aftørringsklud 530137 kombirulle hvid 106 meter 280 ark W1/W2/W3 | Aftørringsklude | 280 ark | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026386 kr7 kr (2%)
1. jun. 2026379 kr7 kr (2%)
19. maj 2026386 kr7 kr (2%)
17. maj 2026379 kr1 kr (0%)
15. maj 2026378 kr8 kr (2%)
14. maj 2026386 kr7 kr (2%)
13. maj 2026379 kr7 kr (2%)
10. maj 2026386 kr7 kr (2%)
9. maj 2026379 kr99 kr (21%)
8. maj 2026478 kr24 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret