Gå til hovedindhold

Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager

TorkSanitetEAN: 7322540493948
Pris fra 112,45 krtil 231,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 118,8 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.45 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Advanced T4 hvid 2-lags - 24rl - 11 02 84
112,45 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Advanced T4 hvid 2-lags - 24rl - 11 02 84 billede

Produktinformation

Driftssikker standardløsning til professionelle toiletmiljøer Tork Toiletpapir T4 Universal er en funktionel og økonomisk løsning til faciliteter med lav til moderat brugerfrekvens. T4-systemet er det klassiske standard toiletpapirformat, som passer i tr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540493948
Varenr.: 61010
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tork toiletpapir Advanced T4 34,7mtr, 24 rl
-25%112,95 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork toiletpapir Advanced T4 34,7mtr, 24 rl billede

Produktinformation

Dette to-lags toiletpapir er en perfekt balance mellem stil og funktionalitet, velegnet til både private hjem og kommercielle områder som hoteller, kontorer og uddannelsesinstitutioner. Med sit sofistikerede design og høje brugervenlighed er dette toiletp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringspapir
EAN: 7322540493948
Varenr.: 327026
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T4 110284 Advanced 2-lags 24 rl.
149,69 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T4 110284 Advanced 2-lags 24 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Tork System: T4 Lag: 2 lags Rullelængde: 31,4 m Antal: 24 rl. 3 hurtige: Advanced kvalitet giver god brugsøkonomi Easy Handling® plastemballage er nemmere at bære, åbne og bortskaffe Brugervenligt perforeret toilet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
EAN: 7322540493948
Varenr.: 100220
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork Advanced 2-lags Toiletpapir - 24 ruller
150 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork Toiletpapir 24 ruller, 2 lag
152 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager
156,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Advanced
-25%158,13 kr
Før 210,35 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tork Toiletpapir Advanced, 2-lags, T4 | 110284, 24 ruller
167 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOILETRULLER 2-LAGS 24 RULLER
207,73 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Toiletruller 2-lags 24 ruller
227,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork Toiletpapir 24 ruller, 2 lag
231,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Den Glade Mund112,45 kr112,45 krKøb
2Globaltools.dk112,95 kr112,95 krKøb
3Hertels Boresko149,69 kr149,69 krKøb
4Specialbutikken150 kr150 krKøb
5Elvvs.dk152 kr152 krKøb
6Sikkerhedsgiganten156,25 kr156,25 krKøb
7RedOffice Konpap158,13 kr158,13 krKøb
8INKPARTNER - dit sted for blæk og toner167 kr167 krKøb
9EL-GROSSISTEN207,73 kr207,73 krKøb
10MaintainIt227,5 kr227,5 krKøb
11vvsfittings.dk231,25 kr231,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager i 180 dage. Laveste pris i perioden er 86,25 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 112,45 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 110284 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026112,45 kr
31. maj 2026112,95 kr7,95 kr (8%)
30. maj 2026105 kr5 kr (5%)
29. maj 2026100 kr12,95 kr (11%)
26. maj 2026112,95 kr12,95 kr (13%)
24. maj 2026100 kr12,95 kr (11%)
23. maj 2026112,95 kr30,05 kr (21%)
22. maj 2026143 kr30,05 kr (27%)
20. maj 2026112,95 kr12,95 kr (13%)
17. maj 2026100 kr12,95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret