Gå til hovedindhold

Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6

TorkToiletpapirEAN: 7322540475869
Pris fra 707 krtil 1.101,93 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 394,93 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 707 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T6 Universal Mid-Size 1-lag hvid - (27 ruller pr. karton)
707 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T6 Universal Mid-Size 1-lag hvid - (27 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 127540
EAN: 7322540475869
Varenr.: 1829603
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T6 127540 Mid-size 1-lags 27 rl.
950,94 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T6 127540 Mid-size 1-lags 27 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Tork System: T6 - Mid-size Twin Toiletpapir Kvalitet: Universal Rullelængde: 135 m Rullebredde: 9.9 cm Rullediameter: 13.2 cm Hylsens diameter: 3.5 cm Lag: 1 Farve: Hvid 3 hurtige: Effektivt system designet til medium brugertrafik Opti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
EAN: 7322540475869
Varenr.: 4026002
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Universal Kompakt T6
-7%1.057,53 kr
Før 1.138,76 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toiletpapir Tork Universal Kompakt T6 billede

Produktinformation

Tork Twin Mid-size dispensersystem til toiletruller er et moderne og effektivt system, der er velegnet til toiletter med middel brugertrafik og fokus på den gode brugeroplevelse. Det sikrer et højt niveau af effektivitet, og at der altid er toiletpapir ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540475869
Varenr.: 607.2087
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6
1.101,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
2Hertels Boresko950,94 kr950,94 krKøb
3RedOffice Konpap1.057,53 kr1.057,53 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.101,93 kr1.101,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6

PriceData har fulgt prisen på Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 707 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.085,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 968 kr.

Den nuværende pris på 707 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tork 127540 Universal midi toiletpapir 1 lag 27 ruller T6 | Toiletpapir | kompakt ruller | T6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026707 kr243,94 kr (26%)
19. apr. 2026950,94 kr57,12 kr (6%)
18. apr. 20261.008,06 kr57,12 kr (6%)
17. apr. 2026950,94 kr57,12 kr (6%)
16. apr. 20261.008,06 kr57,12 kr (6%)
9. feb. 2026950,94 kr57,12 kr (6%)
8. feb. 20261.008,06 kr57,12 kr (6%)
17. jan. 2026950,94 kr57,12 kr (6%)
15. jan. 20261.008,06 kr57,12 kr (6%)
11. jan. 2026950,94 kr134,56 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret