Gå til hovedindhold

Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

TorkToiletpapirEAN: 7310791199542
Pris fra 262 krtil 386,78 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 124,78 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 28. maj

Sammenlign priser på Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Jumbo T1 Universal 1-lags hvid - (6 ruller pr. karton)
262 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo T1 Universal 1-lags hvid - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 120160
EAN: 7310791199542
Varenr.: 1800547
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork Jumbo T1 120160 Universal 1-lags 6 rl.
349,69 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo T1 120160 Universal 1-lags 6 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Tork System: T1 Lag: 1 lags Rullelængde: 480 m Antal: 6 rl. 3 hurtige: Ideelle løsning for at sikre en høj standard for hygiejne Designet, udviklet og gennemtestet til at hjælpe med at minimere forbrug Tork - Hygie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Natur
EAN: 7310791199542
Varenr.: 100202
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Universal krt/6rl
359,95 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Universal krt/6rl billede

Produktinformation

Tork Jumbo Toiletpapir Universal dækker et toilets basale behov og er dermed økonomisk og perfekt til steder med mange toiletter.• Høj kapacitet for mindre vedligehold• Prisvenligt papir• 2400 ark pr. rl.• FSC®-certificeret• Ecola

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7310791199542
Varenr.: 610.0160
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre
386,78 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK262 kr301 krKøb
2Hertels Boresko349,69 kr349,69 krKøb
3RedOffice Konpap359,95 kr359,95 krKøb
4Sikkerhedsgiganten386,78 kr386,78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

PriceData har fulgt prisen på Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre i 181 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 349,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Tork 120160 Universal Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 480 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026262 kr26 kr (11%)
1. jun. 2026236 kr26 kr (10%)
29. maj 2026262 kr152 kr (138%)
28. maj 2026110 kr163 kr (60%)
27. maj 2026273 kr15 kr (5%)
6. maj 2026288 kr11 kr (4%)
5. maj 2026299 kr48 kr (19%)
30. apr. 2026251 kr29 kr (10%)
29. apr. 2026280 kr16 kr (6%)
27. apr. 2026264 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret