Gå til hovedindhold

Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde

ToppikHårfarveEAN: 0667820011083
Pris fra 153 krtil 230 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Toppik Hair Building Fibers - Med Blonde 12 g
153 kr
Til butik
Toppik Hair Building Fibers - Med Blonde 12 g billede

Produktinformation

Toppik Hair Building Fibers Mellem Blond Toppik Hair Building Fibers er et unikt produkt, som er fantastisk at bruge mod begyndende hårtab. Du "bygger håret op" for én dag, og kan glemme alt om hårtab på en nem og naturlig måde. Giver et meget livagtigt og ægte look og får håret til at virke ekstra fyldigt. Produktet binder sig til hårstrående på grund af statisk elektricitet, hvilket gør at den ikke drysser ned i løbet af dagen. Håret vil synes ekstra sundt med en lækker tæthed og volumen. Anvendelse: Anvend produktet i helt tørt hår. Drys produktet på det område du ønsker, eller brug applikatoren. Når håret har opnået den ønskede fylde og tæthed, afsluttes frisuren med Toppik FiberHold Spray. TIP Hvis du anvender Toppik i hårgrænsen, så husk at holde en hånd i panden for at beskytte øjnene. Hvis du ikke benytter dig af Applikatoren.

Produktspecifikationer

Mærke: Toppik
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 12.00g
Artikel nr.: 667820011083
EAN: 0667820011083
Varenr.: 667820011083
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Toppik Hair Building Fibers, 12 g - Medium Blonde
-35%159 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toppik Hair Building Fibers, 12 g - Medium Blonde billede

Produktinformation

Toppik Hair Building Fibers, Medium Blonde: Toppik Hair Building Fibers er et inovativt og enestående produkt mod hårtab. Med dette produkt er det nemt og hurtigt at dække begyndende hårtab og bare pletter. Toppik Hair Building Fibers er lavet af naturlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Toppik
Kategori: Gaver til Ham
EAN: 0667820011083
Varenr.: 3426
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Toppik Regular - Medium Blond
-33%164 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toppik Regular - Medium Blond billede

Produktinformation

Toppik er bittesmå mikrofibre, der nemt påføres håret, og som takket være en avanceret fremstillingsproces sætter sig fast på hårstråene ved hjælp af statisk elektricitet. Da Toppik er en helt naturlig hårfiber lavet af organisk keratinprotein, det samme som dit hår, er den helt ufarlig og kan ikke skade dit hår. Påfør og red ud, og dit hår ser fyldigere og tykkere ud! Det blander sig perfekt, så man ikke kan se forskel, det sætter sig ikke i hovedbunden, og det falder ikke af på dit tøj! Takket være det faktum, at dit hår ser tykkere ud og har mere volumen, skjuler det gennemsigtigheden i din hovedbund, som for mange mænd og kvinder er et ubehageligt problem. 10,3 gram - ca. 30 dages forbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Toppik
Kategori: Hårfibrer
Vægt: 62g
Artikel nr.: 484036
EAN: 0667820011083
Varenr.: B029037
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Toppik Hair Building Fibers 12 g - Medium Blonde
-33%164,06 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde
-32%169 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Toppik Hair Building Fibers Medium Blonde
219 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Toppik Hair Building Fibers Medium Blonde - 12 g
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK153 kr182 krKøb
2HairOutlet159 kr159 krKøb
3Bangerhead DK164 kr164 krKøb
4NiceHair.dk164,06 kr164,06 krKøb
5Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb
7NordicFeel DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde

PriceData har fulgt prisen på Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde i 175 dage. Laveste pris i perioden er 135,4 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Toppik Hair Building Fibers Regular 12g - Medium Blonde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026153 kr5,72 kr (4%)
24. apr. 2026147,28 kr5,72 kr (4%)
22. apr. 2026153 kr5,72 kr (4%)
18. apr. 2026147,28 kr5,72 kr (4%)
8. apr. 2026153 kr7 kr (5%)
5. apr. 2026146 kr7 kr (5%)
4. apr. 2026153 kr7 kr (5%)
2. apr. 2026146 kr7 kr (5%)
13. mar. 2026153 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026152 kr2,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret