Gå til hovedindhold

Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g

ToppikHårfarveEAN: 0667820012073
Pris fra 232 krtil 425 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toppik Hair Building Fibers - White - Unisex - 27 g
232 kr
Til butik
Toppik Hair Building Fibers - White - Unisex - 27 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Toppik
Kategori: Hårfarve
Farve: 4
Artikel nr.: 667820012073
EAN: 0667820012073
Varenr.: 8317650
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Toppik Hair Building Fibers - White 27.5 g
264 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g
364 kr
Til butik
Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g billede

Produktinformation

☔ Fikserer hårfibre · Fugtafvisende hold · Naturlig finish uden stivhed Gør dit resultat med hårfibre mere holdbart og naturligt. Denne fikserende spray er udviklet specifikt til at binde Toppik Hair Building Fibers effektivt til dine egne hårstrå, så fibrene bliver, hvor de skal – også når vejret eller hverdagen udfordrer frisyren. Let, fin tåge lægger sig jævnt over håret uden at klumpe eller gøre det stift, og sikrer et mere autentisk look med ekstra hold, uanset om du bruger nuancen White eller en anden farve. Fordele Forstærker bindingen mellem hårfibre og hår for længerevarende hold. Modstår vind, sved og luftfugtighed, så fibrene ikke drysser i løbet af dagen. Fin forstøvning, der ikke flytter fibrene under påføring. Efterlader en naturlig finish uden at virke klistret eller tung. Kan lagdeles for ekstra hold på områder med synlig udtynding. Velegnet til alle Toppik-nuancer – også White – og til både korte og lange frisurer. Vaskes let ud med almindelig shampoo. Sådan bruger du produktet Style og tør håret helt. Påfør derefter hårfibre, til du opnår den ønskede dækning. Hold sprayen ca. 20–25 cm fra håret og påfør et jævnt, let lag over de områder, hvor fibrene sidder. Behov for ekstra hold? Lad første lag sætte sig et øjeblik, og gentag med et tyndt lag mere. Lad tørre helt. Undgå at røre ved eller børste de behandlede områder, indtil produktet er tørt. Godt at vide Formuleret med fikserende polymerer, der hjælper fibrene med at hæfte bedre til hårstråene. Egner sig til daglig brug og til touch-ups i løbet af dagen. Undgå kontakt med øjnene. Ved kontakt skylles straks grundigt med vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Toppik
Kategori: Stylingspray
Størrelse: 27.50g
Artikel nr.: 667820012073
EAN: 0667820012073
Varenr.: 667820012073
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Toppik 27.5g White
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2Teknikproffset DK264 kr313 krKøb
3Beautycos DK364 kr393 krKøb
4Lyko DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g

PriceData har fulgt prisen på Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Toppik Fiberhold Spray Hair building Fibers White 27 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026232 kr132 kr (36%)
17. mar. 2026364 kr24 kr (7%)
15. mar. 2026340 kr11 kr (3%)
9. dec. 2025329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret