Gå til hovedindhold

Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort

TopeakEAN: 4710069684115
Pris fra 229 krtil 340,62 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111,62 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort
229 kr
Til butik
Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort billede

Produktinformation

Med denne 'Joeblow Max HP' fodpumpe fra Topeak får du mulighed for at anvende både Presta, Dunlop og Schrader ventiler. Modellen har et...

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Kategori: Fodpumper
EAN: 4710069684115
Varenr.: 4710069684115
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Topeak Joe Blow Max Hp Håndpumpe
251 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndpumpe Topeak Joe Blow MAX HP Black
259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topeak JoeBlow Max HP fodpumpe - sort, med manometer
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topeak JoeBlow Max HP fodpumpe - sort, med manometer
329 kr
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Pumpe Fod Joeblow Max HP
340,62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk229 kr229 krKøb
2CompuMail DK251 kr251 krKøb
3CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr408 krKøb
6eCykelhjelm DK340,62 kr379,62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort

PriceData har fulgt prisen på Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort i 159 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 340,62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Topeak Joeblow Max HP - Fodpumpe - 11 Bar/160 PSI - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026229 kr28 kr (11%)
9. maj 2026257 kr2 kr (1%)
8. maj 2026255 kr26 kr (11%)
5. maj 2026229 kr26 kr (10%)
4. maj 2026255 kr26 kr (11%)
24. apr. 2026229 kr22 kr (9%)
23. apr. 2026251 kr22 kr (10%)
9. apr. 2026229 kr25 kr (10%)
8. apr. 2026254 kr25 kr (11%)
5. feb. 2026229 kr111,62 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret