Gå til hovedindhold

Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort

TopeakEAN: 4710069687062
Pris fra 413 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 410 kr 22. maj

Sammenlign priser på Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort
413 kr
Til butik
Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort billede

Produktinformation

Topeak FrontLoader. Monteringstype: Front, Type: Cykeltaske, Materiale: EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan. Bredde: 500 mm, Dybde: 150 mm, Højde: 150 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Artikel nr.: T-TBP-FL2B
EAN: 4710069687062
Varenr.: 1001084375
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Topeak Frontloader - Styrtaske - Sort - 12 Liter
508 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cykeltaske styrtaske TOPEAK FrontLoader 8 l
509 kr
Til butik
Cykeltaske styrtaske TOPEAK FrontLoader 8 l billede

Produktinformation

Fordele ved cykeltaske til styrTOPEAK FrontLoader er en praktisk styrtaske til bikepacking og pendling. Med en kapacitet på 8 l giver den plads til tøj, let udstyr eller sovepose, så du kan fordele oppakningen komfortabelt på cyklen. Tasken er vandafvisende og monteres sikkert med solide remme og spænder, så den sidder stabilt, når vejen bliver ujævn.Gennemtænkt design til hverdag og eventyrKombinationen af polyethylen, EVA og PU giver en robust konstruktion, mens den lave vægt på kun 325 g gør den ideel til lange ture. Den lange bredde på 50 cm udnytter pladsen foran styret effektivt, og den sorte farve med lime-detaljer passer diskret på de fleste cykler. Perfekt til dig, der ønsker en enkel, fleksibel og slidstærk styrtaske i kategorien cykeltasker og kurve.Type: Cykeltaske til styrMontering: Remme og spænderMateriale: Polyethylen, EVA, PUVolumen: 8 lVægt: 325 gFarve: Sort, limeBredde: 50,0 cmHøjde: 15,0 cmDybde: 15,0 cmAnbefalet maksimal belastning: 5 kgSikkerhed: Kontroller fastgørelser jævnligt; undgå skarpe genstande; opbevares tørt og væk fra varme...

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Kategori: Cykeltasker og Kurve
Vægt: 1.2g
EAN: 4710069687062
Varenr.: 1898929
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cykeltaske styrtaske TOPEAK FrontLoader 8 l
529 kr
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Topeak Taske FrontLoader, 8L
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK413 kr413 krKøb
2Cykelpartner.dk508 kr508 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb
5eCykelhjelm DK649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort

PriceData har fulgt prisen på Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort i 157 dage. Laveste pris i perioden er 410 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 487 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Topeak FrontLoader Front Cykeltaske 12 L EVA (ethylenvinylacetat), Polyurethan Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026413 kr1 kr (0%)
25. maj 2026412 kr2 kr (0%)
22. maj 2026410 kr2 kr (0%)
17. maj 2026412 kr2 kr (0%)
16. maj 2026410 kr2 kr (0%)
15. maj 2026412 kr96 kr (19%)
10. maj 2026508 kr91 kr (15%)
8. maj 2026599 kr91 kr (18%)
5. maj 2026508 kr91 kr (15%)
4. maj 2026599 kr91 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret