Gå til hovedindhold

Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter

TopeakEAN: 4712511825893
Pris fra 137 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 15. maj

Sammenlign priser på Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bike Bag Topeak Aero Wedge Pack Medium Seat Bag
137 kr
Til butik
Bike Bag Topeak Aero Wedge Pack Medium Seat Bag billede

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Artikel nr.: T-TC2261B
EAN: 4712511825893
Varenr.: 1000449020
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter
149 kr
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Topeak Aero Wedge Pack - medium med strop
-10%180 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topeak Aero Wedge Pack - medium med strop billede

Produktinformation

Topeak Aero Wedge Pack i medium størrelse med strop er den ideelle løsning til at organisere og opbevare dine cykeltilbehør. Denne taske giver tilstrækkelig opbevaringsplads til alt, hvad du behøver på dine cykelture. Den inkluderede strop gør det nemt at fastgøre tasken sikkert under din sadel. Lavet af holdbare materialer og med smart design, er denne taske et must-have for enhver cyklist, der ønsker at holde tingene organiseret og inden for rækkevidde.Kapacitet: 0,0,98 - 1,31 liter.Passer til sadelpnd: ø27,2 - ø34,9 mm.Refleksstriber.

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
EAN: 4712511825893
Varenr.: 54230083207513
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topeak Aero Wedge Pack - Medium sadeltaske, sort/lime
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Topeak Sadeltaske Aero Wedge Pack (med stropper) - Medium
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topeak Aero Wedge Pack - Medium sadeltaske, sort/lime
-25%209 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Cykelpartner.dk149 kr149 krKøb
3eCykelhjelm DK180 kr219 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Cykelexperten.dk199 kr199 krKøb
6Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter

PriceData har fulgt prisen på Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter i 158 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Topeak Aero Wedge Pack - Sadeltaske med stropper - Str. Medium - 0,98 - 1,31 liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026137 kr12 kr (8%)
20. maj 2026149 kr14 kr (10%)
15. maj 2026135 kr14 kr (9%)
10. maj 2026149 kr31 kr (17%)
8. maj 2026180 kr45 kr (33%)
26. apr. 2026135 kr14 kr (9%)
24. apr. 2026149 kr31 kr (17%)
23. apr. 2026180 kr31 kr (21%)
18. apr. 2026149 kr14 kr (10%)
29. mar. 2026135 kr14 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret