Gå til hovedindhold

Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år.

TacticLegetøjEAN: 6416739401676
Pris fra 139,9 krtil 498,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 358,85 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.9 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Top Magic XXL Tryllekasse (Fra 8 år)
139,9 kr
Til butik
Top Magic XXL Tryllekasse (Fra 8 år) billede

Produktinformation

Dyrk de magiske momenter med denne underholdende tryllekasse, så du kan imponere og få dit publikum til at tabe kæben, mens du brillerer med dine fine tricks! Rune Klan vil blive ekstra stolt - endelig en værdig arvtager!Dette er en fantastisk boks, som indeholder hele 55 sjove og spændende tricks. Instruktionerne er nemme at følge, så boksen passer til både yngre og ældre tryllekunstnere (anbefalet alder er fra 8 år). Husk blot, at en tryllekunstner aldrig afslører sine bedste tricks!Pakken indeholder: 3 bægre, 4 bolde, 2 dåser med låg, terning, "pagaj", 2 store kaniner, 4 små kaniner, dåselåg med 8 huller, dåse med 8 huller, mønt, 8 søm, indisk urne, reb, tryllekunstnerens kortleg, kunstig tommelfinger, bånd og tryllestav samt instruktioner.

Produktspecifikationer

Kategori: Fødselsdagsgaver
Artikel nr.: 40167
EAN: 6416739401676
Varenr.: 45877-1
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tactic XXL Magic Box
148 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. billede

Produktinformation

Bliv en stor illusionist - med XXL Trykkeboxen! Denne hylende morsomme boks inkluderer tydelige regler og fortryllende objekter for kommende tryllekunstnere.Kort tricks, magiske tryllestave, forsvindende mønter. Ikke kun tricks, men ren magi!Nemt at lære, men overraskende for tilskuerne. Ubegrænset morskab både for tryllekunstner og publikum. Dette er ikke hokus pokus, men ren abrakadabra! Tydelige illustrerede instruktioner. Indeholder udstyr til over 55 forskellige tricks. Herligt, også for de yngre magikere. SpecifikationerMærke: TacticSerie: Top MagicMål: L:41 x B:27 x H:8 cm.Alder: Anbefales fra 8 år.Antal: 1 tryllesæt i æske. Anmeldelse"Sættet er desuden en god måde at være sammen om noget på. Vi som voksne herhjemme fandt det meget sjovt at prøve og lave trylletricks og vise det for både Bertram og Agnes, så vi lavede det til et helt show. Bertram og Agnes lavede også billetter man skulle købe for at komme ind og se deres show. De havde inviteret os til trylleshow på deres værelser og der var lavede plakater og billetter og man kunne købe popcorn og sodavand. Nu går vi lige så stille de kolde og regnvejrsdage i møde. Så mangler i en sjov aktivitet for hele familien som kan underholde et hel efterår, så skal i have fat i Tryllekunster sæt, Top Magic XXL Box"- Anita, Anmelder for Legebyen.dk Læs hele anmeldelsen på vores blog Top Magic XXL trylleboks anmeldelse (legebyen.dk)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tactic
Kategori: Magic & Novelties
Materiale: ["Plast"]
EAN: 6416739401676
Varenr.: 42802268274909
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tryllekunster, Top Magic XXL Box
498,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Partyking DK139,9 kr139,9 krKøb
2Proshop DK148 kr187 krKøb
3Legebyen DK169 kr208 krKøb
4Nova Nordic A/S498,75 kr498,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år.

PriceData har fulgt prisen på Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139,9 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 139,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Top Magic - XXL Trylleboks - Tactic - Fra 8 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026139,9 kr18,1 kr (11%)
24. apr. 2026158 kr9 kr (5%)
23. apr. 2026167 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026168 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026169 kr14 kr (9%)
18. apr. 2026155 kr8 kr (5%)
16. apr. 2026147 kr8 kr (5%)
16. feb. 2026155 kr8 kr (5%)
15. feb. 2026147 kr8 kr (5%)
9. jan. 2026155 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret