Gå til hovedindhold

Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111403049
Pris fra 3.199 krtil 5.017,29 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 1.818,29 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 305A / CF370AM 3-Pack - Lasertoner Cyan
3.199 kr
Til butik
HP 305A / CF370AM 3-Pack - Lasertoner Cyan billede

Produktinformation

3 pakker, gul, cyan, magenta, original, LaserJet, tonerpatron (CF370AM), for LaserJet Pro 300 M351, 400 M451, MFP M375, MFP M475

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF370AM
EAN: 0887111403049
Varenr.: 2412773
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lasertoner HP 305A CF370AM, 2.600 sider, Cyan/Gul/Magenta
3.267 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 305A Gul Cyan Magenta 2600 sider Toner CF370AM
3.382 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP CF370AM / 305A CMY farvetoner Original
3.405 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 305A Gul Cyan Magenta 2600 sider Toner CF370AM
3.689 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet)
-3%3.699 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet)
-3%3.719 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tonerpatron HP 305A CYM Tri-Pack
3.856 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Kit 305a (c/m/y) 2.6k - Cf370am
3.869 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner CF370AM 305A Farve Cyan Magenta Gul
-7%4.039 kr
Før 4.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 305A Tonerkassette 3-pack C/M/Y CF370AM Modsvarer: N/A
-3%4.212,5 kr
Før 4.343 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 305a Toner Cf370a CMY, 7800 Sider
5.017,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.199 kr3.199 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.267 kr3.267 krKøb
3CompuMail DK3.382 kr3.382 krKøb
4Tonerland.dk3.405 kr3.405 krKøb
5Ultrashop3.689 kr3.689 krKøb
6Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
7Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
8RedOffice Konpap3.856 kr3.856 krKøb
9Dustin DK3.869 kr3.955,25 krKøb
10Teknikproffset DK4.039 kr4.088 krKøb
11InkClub DK4.212,5 kr4.212,5 krKøb
12Hertels Boresko5.017,29 kr5.017,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet)

PriceData har fulgt prisen på Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 3.199 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 3.271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.246 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Tonerpatroner HP 305A cyan/magenta/gul - pakke med 3 (LaserJet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.199 kr50 kr (2%)
21. apr. 20263.249 kr9 kr (0%)
20. apr. 20263.240 kr9 kr (0%)
26. feb. 20263.249 kr10 kr (0%)
21. jan. 20263.259 kr12 kr (0%)
20. jan. 20263.271 kr13 kr (0%)
23. dec. 20253.258 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret