Gå til hovedindhold

Tommy Hilfiger Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38

Tommy HilfigerSokkerEAN: 8720245597241
Pris fra 71,2 krtil 89,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18,75 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38
-20%71,2 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 billede

Produktinformation

Vælg komfort og stil med elegante Tommy Hilfiger Men Uni Flag Quarter Sock – perfekte både til arbejde og fritid. - Fremstillet af 73% bomuld i høj kvalitet, hvilket giver fødderne en blød, luftig og behagelig fornemmelse hele dagen. - 25% holdbar polyamid øger slidstyrken og forlænger strømpens levetid. - Elastan (2%) sikrer optimal pasform og fleksibilitet, så strømpen følger foden ved enhver bevægelse. - Diskret og stilrent design med Tommy Hilfigers ikoniske flaglogo – moderigtigt og tidløst. - Kort quarter-model, perfekt til sneakers, loafers eller elegante sko. - Egner sig lige så godt som pæne strømper til jakkesæt som komfortable hverdagsstrømper til en aktiv hverdag. - Let at vaske og bevarer form og holdbarhed selv efter mange vaske. - Fås i flere størrelser og klassiske farver, der passer til enhver garderobe og anledning.Tommy Hilfiger Men Uni Flag Quarter Sock er det oplagte valg til dig, der sætter pris på både komfort og flot design. Som Tommy Hilfiger-specialist leverer vi hos timarco.dk over 3400 Tommy Hilfiger-artikler til tilfredse kunder hvert år. De nøje udvalgte materialer sikrer, at dine fødder holder sig tørre, kølige og komfortable, samtidig med at strømperne holder både formen og elegancen længe. Uanset om du klæder dig på til vigtige møder på kontoret eller søger et stilrent alternativ til hverdagens sneakers, er disse ankellange strømper et fremragende valg, der altid fungerer.Opdater din strømpesamling med Tommy Hilfigers unikke kombination af kvalitet og stil – bestil dine Tommy Hilfiger Men Uni Flag Quarter Socks allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: socks
Størrelse: Str 35/38
Artikel nr.: SupplierID:701228223 ColorID:001 SizeID:35/38
EAN: 8720245597241
Varenr.: 503816DK
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tommy Hilfiger Strømper - 2-pak - Hvid
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Timarco DK71,2 kr110,2 krKøb
2Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38

PriceData har fulgt prisen på Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 71,2 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 71,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Tommy Men Uni Flag Quarter Sock Strømper 2P Hvid Str 35/38 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202671,2 kr17,8 kr (20%)
9. apr. 202689 kr8,9 kr (11%)
2. apr. 202680,1 kr8,9 kr (10%)
17. feb. 202689 kr8,9 kr (11%)
20. dec. 202580,1 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret