Gå til hovedindhold

Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml

Pris fra 219 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 30. maj

Sammenlign priser på Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tommy Hilfiger - Tommy Girl 100 ml
219 kr
Til butik
Tommy Hilfiger -  Tommy Girl 100 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til kvinder
Farve: 4
Artikel nr.: 7640496670139
EAN: 7640496670139
Varenr.: 20014823
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tommy Hilfiger Tommy Girl - 100ml
219 kr
Til butik
Tommy Hilfiger Tommy Girl - 100ml billede

Produktinformation

Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Toilette er indbegrebet af både raffinement og uskyld. Den afspejler en kvindes ekstraordinære evne til at være fængslende gennem sin egen unikke stil. Den friske, tidløse duft vil få dig til at føle dig attraktiv, sexet og smuk på én gang.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 7640496670139
EAN: 7640496670139
Varenr.: 3394621
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT 100 ml
285 kr
Til butik
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT 100 ml billede

Produktinformation

Tommy Girl er en energisk, livlig og opfriskende duft, der leder tankerne hen på en buket af vilde blomster. Den starter med topnoter af æbletræ blomster, kamelia, mandarin og solbær. Herefter føres man over i hjertenoter som er citron, kaprifolie, rose, grapefrugt, lilje, mint og violet. Duften afsluttes med bundnoter af jasmin, cedertræ, sandeltræ, magnolie og læder. Dette er en Eau De Toilette der er særligt udviklet til kvinder. Anvendelse:Sprøjt med 10-15 cm. afstand.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 7640496670139
EAN: 7640496670139
Varenr.: 7640496670139
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
2Proshop DK219 kr258 krKøb
3Beautycos DK285 kr314 krKøb
4EauDeParfum.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026219 kr10 kr (5%)
1. jun. 2026209 kr14 kr (7%)
30. maj 2026195 kr14 kr (7%)
25. maj 2026209 kr14 kr (7%)
18. maj 2026195 kr14 kr (7%)
12. maj 2026209 kr42 kr (17%)
11. maj 2026251 kr42 kr (20%)
8. maj 2026209 kr2 kr (1%)
7. maj 2026211 kr8 kr (4%)
30. apr. 2026219 kr22 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret