Gå til hovedindhold

Outright Games Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk

Outright GamesSpilEAN: 5056635615565
Pris fra 182 krtil 383 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tomb Raider IV-VI Remastered - Sony PlayStation 5 - Platform
-8%182 kr
Før 197 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tomb Raider IV-VI Remastered - Sony PlayStation 5 - Platform billede

Produktinformation

Spil den næste serie af Tomb Raider-eventyr i denne remasterede samling af Lara Crofts mørkeste ekspeditioner. Inkluderede spiltitler: - Tomb Raider: The Last Revelation - Lara Croft opdager den egyptiske gud Seths forsvundne grav og slipper ham uforvarende løs og opfylder en gammel profeti - en profeti, der kaster menneskeheden ud i mørket. - Tomb Raider: Chronicles - Efter begivenhederne i The Last Revelation bliver Lara Croft begravet i en egyptisk grav og formodes at være død. Ved hendes mindehøjtidelighed mindes hendes nærmeste om hemmeligheder fra hendes fortid. - Tomb Raider: The Angel of Darkness - Beskyldt for mord bliver Lara en flygtning på flugt, mens hun afdækker en uhyggelig sammensværgelse, der involverer alkymistiske eksperimenter og søgen efter ældgamle artefakter. Vigtige funktioner: - Se den klassiske og remasterede grafik: Spil med de originale polygonale modeller, eller skift til den remasterede grafik når som helst. - Rejs rundt i verden: Følg Lara Croft rundt på ikoniske steder som Cairo, Rom, Paris og mange flere! - Oplev Laras mørkeste eventyr: Afdæk hemmelighederne i Lara Crofts fortid, og kast lys over mysteriet om hendes forsvinden.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5056635615565
EAN: 5056635615565
Varenr.: 3382452
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PS5 Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Lara Croft EU
190 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft (PS5)
268 kr
Til butik
Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft (PS5) billede

Produktinformation

Spil den næste serie af Tomb Raider-eventyr i denne remasterede samling af Lara Crofts mørkeste ekspeditioner. Inkluderede spiltitler: Tomb Raider: The Last Revelation – Lara Croft opdager den forsvundne grav af den egyptiske gud Set og frigør ubevidst ham og opfylder en gammel profeti, der styrter menneskeheden ud i mørke. Tomb Raider: Chronicles – Efter begivenhederne i The Last Revelation bliver Lara Croft begravet i en egyptisk grav og formodes død. Ved hendes mindehøjtidelighed mindes hendes nærmeste om hemmeligheder fra hendes fortid. Tomb Raider: The Angel of Darkness – Anklaget for mord bliver Lara en flygtning på flugt, mens hun afdækker en ondskabsfuld sammensværgelse, der involverer alkymistiske eksperimenter og søgen efter gamle artefakter. Se de klassiske og remasterede billeder: Spil med de originale polygonale modeller, eller skift til den remasterede grafik når som helst. Rejs jorden rundt: Følg Lara Croft rundt til ikoniske steder som Kairo, Rom, Paris og mange flere!, Oplev Laras mørkeste eventyr: Afslør hemmelighederne fra Lara Crofts fortid og kast lys over mysteriet om hendes forsvinden. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5056635615565
Varenr.: D36034
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk
383 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK182 kr221 krKøb
2CompuMail DK190 kr190 krKøb
3Teknikproffset DK268 kr317 krKøb
4Geekd383 kr383 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tomb Raider IV-VI Remastered Starring Laracroft Playstation 5 spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026182 kr1 kr (1%)
26. maj 2026183 kr1 kr (1%)
25. maj 2026184 kr1 kr (1%)
24. maj 2026185 kr1 kr (1%)
23. maj 2026186 kr1 kr (1%)
22. maj 2026187 kr1 kr (1%)
21. maj 2026188 kr1 kr (1%)
20. maj 2026189 kr1 kr (1%)
19. maj 2026190 kr1 kr (1%)
18. maj 2026191 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret