Gå til hovedindhold

Aspyr Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

AspyrSpilEAN: 5056635609588
Pris fra 171 krtil 345 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tomb Raider - I-II-III Remastered (PS5)
171 kr
Til butik
Tomb Raider - I-II-III Remastered (PS5) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Playstation 5
Farve: 2
Artikel nr.: 5056635609588
EAN: 5056635609588
Varenr.: 21739594
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tomb Raider I-III Remastered (PS5)
238 kr
Til butik
Tomb Raider I-III Remastered (PS5) billede

Produktinformation

Spil de oprindelige tre Tomb Raider-eventyr - og for første gang nogensinde kan du spille den opgraderede komplette oplevelse med alle udvidelser og hemmelige niveauer på moderne platforme i denne definitive samling. Inkluderede spiltitler: Tomb Raider I + Unfinished Business, Tomb Raider II + Den gyldne maske, Tomb Raider III + Det forsvundne artefakt, Løs gamle mysterier: Afdæk skatte fra den antikke verden ved at løse gåder og opklare mysterier, der er gået tabt på grund af tidens tand. Verdensomspændende eventyr: Følg Lara Croft rundt i verden, og tag kampen op mod dødbringende fjender og farlige myter. Kærligt restaureret: Oplev klassikerne med opgraderet grafik og mulighed for at skifte til det originale polygon-look når som helst. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Aspyr
Kategori: Spil
EAN: 5056635609588
Varenr.: C97997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure
249 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tomb Raider I-III Remastered Spil - GEEKD.dk
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
2Teknikproffset DK238 kr287 krKøb
3Proshop DK249 kr288 krKøb
4Geekd345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Tomb Raider I-III Remastered - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026171 kr1 kr (1%)
22. maj 2026172 kr1 kr (1%)
21. maj 2026173 kr1 kr (1%)
18. maj 2026174 kr1 kr (1%)
15. maj 2026175 kr1 kr (1%)
13. maj 2026176 kr1 kr (1%)
12. maj 2026177 kr1 kr (1%)
9. maj 2026178 kr1 kr (1%)
7. maj 2026179 kr59 kr (25%)
6. maj 2026238 kr58 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret