Gå til hovedindhold

TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml

TOM FORDParfume og eau de cologneEAN: 0888066081917
Pris fra 493 krtil 539 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 420 kr 8. maj

Sammenlign priser på TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tom Ford Neroli Portofino EDP 10 ml
493 kr
Til butik
Tom Ford Neroli Portofino EDP 10 ml billede

Produktinformation

⭐ Unisex-duftklassiker · Sprudlende citrus og neroli · Eau de parfum med elegant dybde Forestil dig den friske brise fra den italienske riviera omsat til duft. Denne eau de parfum forener solmodne citrusfrugter med lys neroli og bløde, varme undertoner. Resultatet er en ren og sofistikeret signatur, der føles både let og luksuriøs på huden – perfekt til dig, der ønsker en frisk duft med karakter. Duftprofil Toppnoter: Sprød bergamot, citron og mandarin, der åbner lyst og energisk. Hjertenoter: Neroli og appelsinblomst ledsaget af fine, florale nuancer for en solrig, elegant kerne. Bundnoter: Blid amber og lette musk- og træfacetter, som afrunder duften med varme og holdbarhed. Fordele Unisex-komposition, der klæder både feminine og maskuline duftpræferencer. Friskhed fra citrus balanceret af blomster og en afrundet, varm base. Eau de parfum-koncentration for en mere vedvarende duftoplevelse. Passer lige godt til hverdag, arbejde og afslappede aftener. Særligt velegnet i forår og sommer – men giver også et rent, opfriskende udtryk året rundt. Sådan bruger du den Spray 1–3 gange på pulspunkter som hals, håndled og bag ørerne. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden, så bevares duftens nuancer. For ekstra holdbarhed: Påfør på let fugtet hud eller lag med en neutral bodylotion inden. Ønsker du et mere markant udtryk, kan du supplere med et ekstra spray på tøjet (test først på et diskret område). Anledning og sæson Den lyse, sprudlende åbning gør duften ideel til dagsbrug og varme temperaturer, mens den rene blomsterkerne og bløde base giver et poleret indtryk til både professionelle sammenhænge og uformelle anledninger. En tidløs favorit, når du vil dufte frisk, velplejet og ubesværet elegant.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Nicheparfumer
Størrelse: 10.00ml
Artikel nr.: 888066081917
EAN: 0888066081917
Varenr.: 888066081917
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tom Ford Neroli Portofino Atomizer (10ml)
525 kr
Til butik
Tom Ford Neroli Portofino Atomizer (10ml) billede

Produktinformation

Levende. Sprudlende. Let. For Tom Ford indfanger Private Blend Neroli Portofino essensen af den friske brise, det krystalklare vand og det frodige planteliv ved den italienske riviera. Nyfortolkningen af den klassiske eau de cologne indeholder frisk citrusolie, overraskende blomsternoter og amber undertoner, der skaber et sprudlende og samtidig substantielt duftindtryk. En bestseller både til kvinder og mænd. Duftnoter: Tunisian Neroli, Italian Bergamot, Sicilian Lemon, Inter Yellow Mandarin, Orange Flower, Lavender...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Parfum Unisex
Vægt: 940g
Artikel nr.: T6K5010000
EAN: 0888066081917
Varenr.: B063257
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml
539 kr
Til butik
TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml billede

Produktinformation

Levende. Sprudlende. Let. For Tom Ford indfanger Private Blend Neroli Portofino essensen af den friske brise, det krystalklare vand og det frodige planteliv ved den italienske riviera. Nyfortolkningen af den klassiske eau de cologne indeholder frisk citrusolie, overraskende blomsternoter og amber undertoner, der skaber et sprudlende og samtidig substantielt duftindtryk. En bestseller både til kvinder og mænd. Duftnoter: Tunisian Neroli, Italian Bergamot, Sicilian Lemon, Inter Yellow Mandarin, Orange Flower, LavenderAnvendelse:Spray en eller to gange på ren hud. Gnid ikke duften på huden, da det vil ændre hvordan duften udvikler sig. TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 10.000000000
Artikel nr.: T6K5010000
EAN: 0888066081917
Varenr.: 2313-118-0010

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK493 kr522 krKøb
2Bangerhead DK525 kr525 krKøb
3Lyko DK539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml

PriceData har fulgt prisen på TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 420 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TOM FORD Neroli Portofino Eau de Parfum Travel Spray 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026493 kr35 kr (8%)
24. maj 2026458 kr35 kr (7%)
13. maj 2026493 kr73 kr (17%)
8. maj 2026420 kr5 kr (1%)
5. maj 2026425 kr1 kr (0%)
4. maj 2026424 kr2 kr (0%)
3. maj 2026422 kr1 kr (0%)
2. maj 2026423 kr70 kr (14%)
30. apr. 2026493 kr32 kr (6%)
31. mar. 2026525 kr97 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret