Gå til hovedindhold

Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml

Tom FordParfume og eau de cologneEAN: 0888066161657
Pris fra 275 krtil 310 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 3. maj

Sammenlign priser på Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tom Ford Eau de Soleil Blanc Travel Spray EDT 10 ml
275 kr
Til butik
Tom Ford Eau de Soleil Blanc Travel Spray EDT 10 ml billede

Produktinformation

☀ Kompakt rejsespray · Solrig citrus med cremet varme · Let og elegant EDT Forestil dig følelsen af sol på huden og en let brise fra kysten – denne rejsespray indfanger netop den stemning. En lys og frisk eau de toilette, hvor sprød citrus møder cremede, varme nuancer, så duften føles både ren, sofistikeret og ubesværet. Perfekt til hverdage og lyse årstider – og ideel, når du vil have en diskret, men mindeværdig signaturduft med på farten. Fordele Rejsespray, der er nem at have med i taske, clutch eller håndbagage. EDT-konsistens med let, strålende udtryk – oplagt til dagtimerne. Unisex-komposition, der balancerer friskhed og varme. Giver en ren, solkysset aura uden at virke tung. Duftprofil Top: Sprudlende citrus og grønne nuancer, der åbner lyst og krystalklart. Hjerte: Solvarme blomster og den karakteristiske pistacie-facet, som skaber en blød, cremet midte. Base: Delikat amber, kokosnoter og et strejf af tonkabønne, der afrunder duften med komfort og varme. Sådan bruger du produktet Hold flakonen 10–15 cm fra huden. Påfør på pulspunkter: hals, håndled, bag ørerne og evt. på brystkassen. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – det kan forstyrre duftens udvikling. Frisk op i løbet af dagen efter behov, især i varme omgivelser. Tips til brug Lag let på tøj eller hårspidser for øget vedhæftning (test først på et usynligt sted). Perfekt som sommerduft eller når du ønsker et lyst, solrigt udtryk året rundt. Kombinér med en neutral bodylotion for bedre holdbarhed på huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Parfume
Størrelse: 10.00ml
Artikel nr.: 888066161657
EAN: 0888066161657
Varenr.: 888066161657
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml
285 kr
Til butik
Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml billede

Produktinformation

En solkysset duftoplevelse af uovertruffen elegance Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette er en ekstraordinær duftkomposition, der fanger solens hypnotiserende kraft i en elegant flaske. Dette innovative parfume tager dig med på en sensorisk rejse mod lyset, hvor sprudlende citrusnoter forvandles til udsøgte blomster i en harmonisk dans af luksus. Den vanedannende varme fra ægte rav skaber en dyb, magnetisk base, der kompletteres af et sødt coco de mer-akkord. Som en travel spray i praktisk 10 ml-størrelse tilbyder dette unisex-parfume den ultimative kombination af luksus og bekvemmelighed. Hvert spray afslører Tom Fords mesterskab inden for parfumekunst, hvor hver note er omhyggeligt udvalgt for at skabe en transformativ duftoplevelse, der følger dig gennem dagen. Fordelene ved Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eksklusiv duftkomposition med sprudlende citrus og vanedannende rav Elegant travel size-format perfekt til luksuriøse rejser og daglig brug Unisex Eau de Toilette som passer til alle lejligheder og personligheder Signaturparfume fra Tom Ford med uovertruffen kvalitet og elegance Sådan får du mest ud af din Tom Ford-duft Spray en eller to gange på de ønskede områder på ren hud. Gnid ikke duften ind i huden, da det kan ændre hvordan den udvikler sig. Forøg din duftoplevelse med Tom Ford Eau de Soleil Blanc. Opdag dette ekstraordinære parfume allerede i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Unisexparfume
Størrelse: 10 ml
Artikel nr.: 191955
EAN: 0888066161657
Varenr.: 191955
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TOM FORD Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray 10 ml
309 kr
Til butik
TOM FORD Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray 10 ml billede

Produktinformation

Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette er duften af solskin. Duften tager dig på en rejse mod solen og følger det strålende lys fra Soleil, en verden, hvor sprudlende citrus bliver til udsøgte blomster. Træd ind i solens gyldne skær med duftens hypnotiserende varme fra vanedannende rav og en sød coco de mer-akkord.Anvendelse:Spray en eller to gange på de ønskede områder på ren hud. Gnid ikke duften ind i huden, da det kan ændre den måde, den udvikler sig på. TOM FORD Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray 10 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 10.000000000
Artikel nr.: T06D010000
EAN: 0888066161657
Varenr.: 2313-203-0010
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TOM FORD Eau de Soleil Blanc EdT (10 ml)
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK275 kr304 krKøb
2NordicFeel DK285 kr285 krKøb
3Lyko DK309 kr309 krKøb
4Bangerhead DK310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tom Ford Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette Travel Spray - 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026275 kr27 kr (11%)
3. maj 2026248 kr27 kr (10%)
30. apr. 2026275 kr10 kr (4%)
3. apr. 2026285 kr37 kr (15%)
29. mar. 2026248 kr37 kr (13%)
2. mar. 2026285 kr35 kr (14%)
1. mar. 2026250 kr35 kr (12%)
17. feb. 2026285 kr33 kr (13%)
15. feb. 2026252 kr33 kr (12%)
14. feb. 2026285 kr32 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret