Gå til hovedindhold

Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml

Tom FordParfume og eau de cologneEAN: 0888066161787
Pris fra 285 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 4. maj

Sammenlign priser på Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml
285 kr
Til butik
Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml billede

Produktinformation

En sensuel rejse gennem eksotiske duftlandskaberTom Ford Café Rose Eau de Parfum er en ekstraordinær duftkomposition, der udfordrer konventioner gennem sin dristige forening af fin rose og mørk kaffe. Denne elegant udformede travel spray fanger essensen af utæmmet sensualitet, hvor tyrkisk rose møder dybe kaffetoner i en uventet harmonisk dans. Bulgarske roser og ylang-ylang fra Komorerne skaber en gnistrende blomstret grund, mens koriander, patchouli og krydret kardemomme bygger lag af kompleksitet. Røgelse og sandeltræ fuldbyrder denne innovative duftrejse, som tilbyder en transformativ oplevelse for den, der søger noget ud over det almindelige. Med sit raffinerede 10 ml travel-format bliver denne luksuriøse eau de parfum den perfekte ledsager for den avancerede duftelsker.Hvad der gør Tom Ford Café Rose så exceptionelUnik kombination af tyrkisk rose og mørk kaffe skaber en uforglemmelig duftoplevelseEksklusive ingredienser fra Bulgarien og Komorerne garanterer højeste kvalitetKompleks duftpyramide med krydderier, røgelse og sandeltræ for langvarig udviklingElegant travel spray-format perfekt til den mobile livsstilSådan skaber du det perfekte duftritualSpray duften en eller to gange på ønskede områder, altid på ren hud. Gnid ikke duften ind, da det kan påvirke, hvordan den udvikler sig på huden.Oplev Tom Fords mesterlige duftkunst og lad Café Rose blive din signatur. Opdag denne eksklusive eau de parfum i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 10 ml
Artikel nr.: 191953
EAN: 0888066161787
Varenr.: 191953
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tom Ford Café Rose EDP 10 ml
295 kr
Til butik
Tom Ford Café Rose EDP 10 ml billede

Produktinformation

☕ Rose møder mørk kaffe – sensuel, krydret og langtidsholdbar En dragende roseduft med et moderne twist: her flettes fløjlsbløde roser sammen med en mørk kaffeakkord, safran og et strejf af sort peber. Resultatet er en elegant og dyb Eau de Parfum, hvor varme trætoner og patchouli giver fylde og vedvarende karakter. Duften udvikler sig fra krydret friskhed til en blød, røgvarm base, der bliver på huden og efterlader et sofistikeret spor. Duftprofil Nøgleakkorder: Rose, kaffe, safran, sort peber, patchouli, sandeltræ, amber og røgede nuancer Udtryk: Elegant, sensuel og raffineret med en balanceret sødme og tør, krydret kant Koncentration: Eau de Parfum Sillage: Middel til markant – mærkbar uden at virke overvældende Holdbarhed: Langtidsholdbar, der typisk varer gennem dagen/aftenen Sådan bruger du produktet Påfør 2–4 sprøjt på pulspunkter (hals, håndled, bryst eller indersiden af albuer) fra ca. 10–15 cm afstand. Undgå at gnide håndleddene sammen – lad duften tørre naturligt for at bevare topnoterne. For ekstra holdbarhed: Påfør på let fugtet hud eller over en uparfumeret bodylotion. Ønsker du et diskret udtryk i dagtimerne, nøjes med 1–2 sprøjt; til aften kan du bygges op efter ønske. Anledning og stil Perfekt til aftener, særlige lejligheder og køligere dage – men fungerer året rundt for dig, der elsker dybe rosenoter. Unisex-komposition, der klæder både feminine og maskuline stiludtryk. Et oplagt valg, hvis du ønsker en roseduft med karakter og gourmand-dybde uden at blive for sød. Gode råd Lag på lag: Kombinér med en mild, uparfumeret bodylotion for at forstærke varmen i basen. Tekstilpleje: Undgå at spraye direkte på sarte materialer og smykker. Opbevaring: Beskyt mod direkte sollys og store temperaturudsving for at bevare duftens kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Nicheparfumer
Størrelse: 10.00ml
Artikel nr.: 888066161787
EAN: 0888066161787
Varenr.: 888066161787
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TOM FORD Café Rose EdP (10 ml)
-0%309 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TOM FORD Café Rose EdP (10 ml) billede

Produktinformation

Et sanseligt slør af nydelse. CAFÉ ROSE indfanger den utæmmede sensualitet af en raffineret rose tilført et uventede twist af mørk kaffe. Essenser af tyrkisk rose og mørk kaffe åbenbarer en sensuel dybde, mens bulgariarosen og ylang ylang fra Comorerne emmer af sprudlende blomster. Koriander, patchouli og krydret kardemomme simrer på toppen af akkorder af røgelse og sandeltræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Parfum til hende
Størrelse: 10 ml
0
Artikel nr.: T07I010000
EAN: 0888066161787
Varenr.: B095691
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TOM FORD Café Rose Eau de Parfum Travel Spray 10 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK285 kr285 krKøb
2Beautycos DK295 kr324 krKøb
3Bangerhead DK309 kr309 krKøb
4Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tom Ford Café Rose Eau de Parfum Travel Spray - 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026285 kr22 kr (8%)
26. maj 2026263 kr22 kr (8%)
25. maj 2026285 kr22 kr (8%)
24. maj 2026263 kr22 kr (8%)
13. maj 2026285 kr37 kr (15%)
4. maj 2026248 kr37 kr (13%)
3. maj 2026285 kr37 kr (15%)
2. maj 2026248 kr37 kr (13%)
2. apr. 2026285 kr37 kr (15%)
31. mar. 2026248 kr37 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret