Gå til hovedindhold

Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm

Pris fra 59 krtil 121 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Toiletpapirholder, Text, Sort
-55%59 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Toiletpapirholder, Text, Sort billede

Produktinformation

Text fra House Doctor er en helt enkel, sort toiletrulleholder i aluminium Den er beviset på, at et afdæmpet design kan gøre en stor forskel for det overordnede look i dit badeværelse. Især når du kombinerer den med knager i det samme design. Enkle, fine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644386006
Varenr.: 51659052319050
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
House Doctor Toiletpapirholder, Text, Sort aluminium
78,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm
-18%98 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer deres stilfulde og minimalistiske serie kaldet Text, som inkluderer diverse badeværelsestilbehør i sort aluminium. Toiletrulleholderen fra denne serie kombinerer enkelhed med elegance, hvilket gør den ideel til at løfte æstetikken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Diverse badeværelsestilbehør
Farve: Sort
EAN: 5707644386006
Varenr.: 21646
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Toiletpapirholder, Text, sort, dia.13
-7%121 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven59 kr59 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk78,95 kr78,95 krKøb
3Likehome.dk98 kr98 krKøb
4Rikki Tikki Shop121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm

PriceData har fulgt prisen på Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 78,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Toiletrulleholder House Doctor Text sort aluminium Ø13 x H12,5 x L5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202659 kr2 kr (3%)
29. apr. 202661 kr2 kr (3%)
29. mar. 202659 kr6 kr (9%)
11. feb. 202665 kr13,95 kr (18%)
10. feb. 202678,95 kr13,95 kr (21%)
9. feb. 202665 kr13,95 kr (18%)
8. feb. 202678,95 kr13,95 kr (21%)
6. feb. 202665 kr13,95 kr (18%)
5. feb. 202678,95 kr13,95 kr (21%)
28. jan. 202665 kr13,95 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret