Gå til hovedindhold

Abena Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume

AbenaToiletrensEAN: 4031278925104
Pris fra 49,05 krtil 68,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 19,9 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49.05 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume
49,05 kr
Til butik
Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume billede

Produktinformation

Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, Lemon Denne toiletrens fra Green Care Professional er et syrebaseret rengøringsmiddel med naturlig citronsyre, egnet til rengøring af toiletter og urinaler. Produktet har en frisk duft af citron og er farvet fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Toilethygiejne
EAN: 4031278925104
Varenr.: 47547294974289
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
TANA Toiletrens sur lemon 750ml
68,95 kr
Til butik
TANA Toiletrens sur lemon 750ml billede

Produktinformation

WC Lemon er et syreholdigt rengøringsmiddel til toiletkummer, bidet og urinaler. Produktet er tyktflydende og fjerner effektivt alt fastsiddende snavs samt forhindrer opbygning af kalk. Den vinklede hals på flasken sikrer effektiv, enkel og sikker anvende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 4031278925104
Varenr.: 179.117037

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten49,05 kr49,05 krKøb
2RedOffice Konpap68,95 kr68,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume

PriceData har fulgt prisen på Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume i 155 dage. Laveste pris i perioden er 49,05 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 87,11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 49,05 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Toiletrens, Green Care Professional, 750 ml, lemon, med farve og parfume | Toilethygiejne | EU-Blomsten | Med parfume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202649,05 kr19,9 kr (29%)
24. maj 202668,95 kr19,9 kr (41%)
21. maj 202649,05 kr19,9 kr (29%)
20. maj 202668,95 kr16,04 kr (19%)
19. maj 202684,99 kr35,94 kr (73%)
18. maj 202649,05 kr35,94 kr (42%)
16. maj 202684,99 kr35,94 kr (73%)
12. maj 202649,05 kr35,94 kr (42%)
11. maj 202684,99 kr35,94 kr (73%)
4. maj 202649,05 kr19,9 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret