Gå til hovedindhold

Multiline Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber

MultilineToiletpapirEAN: 5710876238098
Pris fra 335,94 krtil 405,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335.94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber
335,94 kr
Til butik
Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber billede

Produktinformation

Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid Forkæl dine gæster med Pristine Extra Soft Jumbo Mini, et luksuriøst toiletpapir fremstillet af 100% nyfiber for maksimal blødhed og komfort. Denne 2-lags mini jumborulle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pristine
Kategori: Jumbo toiletpapir
EAN: 5710876238098
Varenr.: 55245948551544
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Pristine Jumbo 2 lag
404,46 kr
Til butik
Toiletpapir Pristine Jumbo 2 lag billede

Produktinformation

Extra Soft mini Jumborulle fra Pristine er et blødt, 2-lag, hvidt toiletpapir fremstillet i 100% nyfiber, hvilket giver en blød overflade.Mini Jumborullen indeholder 160 m, Blomsten-mærket papir, som er velegnet til travle hygiejnemiljøer, hvor komforten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PRISTINE
Kategori: Toiletpapir
EAN: 5710876238098
Varenr.: 610.104757
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Pristine Jumbo Mini Ekstra Soft 2-lags 160m 12 rl
405,94 kr
Til butik
Toiletpapir Pristine Jumbo Mini Ekstra Soft 2-lags 160m 12 rl billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Pristine Model: Jumbo Midi Lag: 2 lags Rullelængde: 160 m Antal: 12 rl. 3 hurtige: Ideelle løsning for at sikre en god hygiejne Sikre, at du altid har tilstrækkeligt papir ved hånden Færre genopfyldninger med jumbo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Multiline
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
Størrelse: 0.7 mm
EAN: 5710876238098
Varenr.: 104757

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten335,94 kr335,94 krKøb
2RedOffice Konpap404,46 kr404,46 krKøb
3Hertels Boresko405,94 kr405,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber

PriceData har fulgt prisen på Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber i 156 dage. Laveste pris i perioden er 335,93 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 405,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 335,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Toiletpapir Pristine Extra Soft Jumbo Mini 2-lag, Ø18 cm, 160 m, 100% nyfiber, hvid | Jumbo toiletpapir | EU-Blomsten | Nyfiber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026335,94 kr70 kr (17%)
24. maj 2026405,94 kr70 kr (21%)
20. maj 2026335,94 kr68,51 kr (17%)
19. maj 2026404,45 kr68,51 kr (20%)
17. maj 2026335,94 kr68,51 kr (17%)
16. maj 2026404,45 kr68,51 kr (20%)
12. maj 2026335,94 kr32,81 kr (9%)
11. maj 2026368,75 kr32,81 kr (10%)
4. maj 2026335,94 kr32,81 kr (9%)
3. maj 2026368,75 kr32,81 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret