Gå til hovedindhold

TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g)

Pris fra 98 krtil 175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,86 kr 22. maj

Sammenlign priser på TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++
98 kr
Til butik
Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ billede

Produktinformation

En praktisk solstift, der beskytter din hud mod skadelig UV-stråler samt har et matte finish. Solstiften er kompakt, som gør det nemt at have med på farten og til at påføre solbeskyttelse henover dagen. Stiften kan påføres ovenpå make-up. Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ indeholder 6 forskellige UV-filtre*, som effektiv vil beskytte din hud mod skadelig solstråler. Solstiften er en god alternativ til at genpåføre solcreme i løbet af dagen. Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ indeholder microskoptiske pulver, som er god til at optage overskydende sebum og sved, der akkumuleres på din hud i løbet af dagen. Solstiften har en let og blød formular og vil ikke efterlade din hud med et fedtet eller hvid hinde. Det vil altså sige, at solstiften er med til at holde din hud mat i løbet af dagen. Derudover vil du finde Vitamin E på ingredienslisten, som har foryngrende egenskaber. Vitamin E er en antioxidant som vil beskytte din hud mod for tidlig aldrig. Samtidig kan Vitamin E beskytte din hud mod pigmentpletter og skader fra solen. Vitamin E kan hjælpe med at styrke din hudbarriere, tilføre fugt og formindske rødme. Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ er fri for æteriske olier, parabener, sulfater og udtørrende alkohol.

Produktspecifikationer

Mærke: Tocobo
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809835060041
EAN: 8809835060041
Varenr.: 3395523
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g)
-35%116 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) billede

Produktinformation

Denne bløde solcreme har en glat og silkeagtig konsistens. Den allergivenlige soft sun stick indeholder bomuldsekstrakt, der holder huden fugtet, og et urtekompleks, der hjælper med at berolige og beskytte følsom hud.

Produktspecifikationer

Mærke: TOCOBO
Kategori: Solbeskyttelse til ansigt
Vægt: 64g
Artikel nr.: TCB0006
EAN: 8809835060041
Varenr.: B092359
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ Pa++++ 19g
-21%116 kr
Før 146 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF 50+ Pa++++ 19g
-15%160 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF 50+ Pa++++ 19 g
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK98 kr137 krKøb
2Bangerhead DK116 kr116 krKøb
3Cocopanda DK116 kr116 krKøb
4Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g)

PriceData har fulgt prisen på TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 74,86 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ (19 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202698 kr14 kr (17%)
23. maj 202684 kr9,14 kr (12%)
22. maj 202674,86 kr9,14 kr (11%)
17. maj 202684 kr14 kr (14%)
16. maj 202698 kr14 kr (17%)
25. apr. 202684 kr5 kr (6%)
1. apr. 202679 kr5 kr (6%)
20. mar. 202684 kr8 kr (11%)
18. mar. 202676 kr8 kr (10%)
17. mar. 202684 kr8 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret