Gå til hovedindhold

TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g

TIRTIRFoundation og concealereEAN: 8809928135670
Pris fra 85 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 27. maj

Sammenlign priser på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige
-34%85 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige billede

Produktinformation

TIRTIR Mask Fit Red Cushion er en populær foundation med en imponerende langvarig dækning, der holder i op til 72 timer. Den giver en let, opbyggelig semi-mat finish, der efterlader huden glat og strålende. Med ekstrakter af hibiscus og rød propolis hjælper formlen med at øge hudens elasticitet og give en ungdommelig glød. Foundationen bevarer sin dækning uden at falme eller klumpe, samtidig med at den effektivt skjuler rødme, urenheder og mørke rande. Den lette formel lader huden ånde og er velegnet til alle hudtyper. Derudover kommer den med en unikt designet puff, der sikrer en jævn og præcis påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 29N Natural Beige
Vægt: 45g
Artikel nr.: TIR0009
EAN: 8809928135670
Varenr.: B094328
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige 4,5g
-40%92 kr
Før 154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g
130 kr
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g billede

Produktinformation

Perfekt dækning i 72 timer med strålende finish TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion leverer uslagelig 72-timers dækning, der holder din makeup fejlfri uden at falme eller revne. Denne opbyggelige cushion foundation skjuler effektivt rødme, urenheder og poser under øjnene, mens den giver en strålende halvmat finish for det perfekte glashud-look. Beriget med hibiskus og rød propolis, der forbedrer hudens elasticitet og bibeholder en ungdommelig glans, er denne lette og åndbare formel velegnet til alle hudtyper. Fordelene ved TIRTIR Mask Fit Red Cushion Uslagelig 72-timers dækning, der ikke falmer, revner eller overføres Opbyggelig formel, der skjuler rødme, urenheder og poser under øjnene Beriget med hibiskus og rød propolis for forbedret hudelasticitet Unik ægformet applicator til præcis påføring i alle ansigtets konturer Sådan får du mest ud af din cushion foundation Efter rensning påføres en passende mængde i ansigtet og følg hudstrukturens retning for jævn dækning. Klar til at transformere din makeup-rutine? Oplev TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 4.5 g
Artikel nr.: 191281
EAN: 8809928135670
Varenr.: 191281
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK85 kr85 krKøb
2Cocopanda DK92 kr92 krKøb
3NordicFeel DK130 kr130 krKøb
4Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g

PriceData har fulgt prisen på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g i 166 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 29N Natural Beige - 4,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202685 kr7 kr (8%)
31. maj 202692 kr8 kr (10%)
27. maj 202684 kr8 kr (9%)
22. maj 202692 kr2 kr (2%)
20. maj 202690 kr39 kr (30%)
19. maj 2026129 kr39 kr (43%)
17. maj 202690 kr39 kr (30%)
16. maj 2026129 kr34 kr (36%)
15. maj 202695 kr34 kr (26%)
13. maj 2026129 kr39 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret