Gå til hovedindhold

TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g

TIRTIRFoundation og concealereEAN: 8809928135663
Pris fra 85 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 27. maj

Sammenlign priser på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige
-34%85 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige billede

Produktinformation

TIRTIR Mask Fit Red Cushion er en populær foundation med en imponerende langvarig dækning, der holder i op til 72 timer. Den giver en let, opbyggelig semi-mat finish, der efterlader huden glat og strålende. Med ekstrakter af hibiscus og rød propolis hjælper formlen med at øge hudens elasticitet og give en ungdommelig glød. Foundationen bevarer sin dækkeevne uden at falme eller klumpe, samtidig med at den effektivt skjuler rødme, pletter og mørke rande. Den lette formel lader huden ånde og er velegnet til alle hudtyper. Derudover kommer den med en unikt designet puff, der sikrer en jævn og præcis påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 24W Soft Beige
Vægt: 45g
Artikel nr.: TIR0011
EAN: 8809928135663
Varenr.: B094330
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige 4,5g
-40%93 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g
130 kr
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g billede

Produktinformation

Perfekt dækning i 72 timer med TIRTIRs populære cushion foundation TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige leverer uovertruffen ydeevne med sin revolutionerende 72-timers dækning, der holder makeup fejlfrit hele dagen. Denne lette cushion foundation giver en opbyggelig, halvmat finish, der skaber det eftertragtede glashud-look uden at føles tung på huden. Beriget med hibiskus og rød propolis-ekstrakt styrker den hudens elasticitet samtidig med at den skjuler rødme, urenheder og mørke ringe under øjnene. Hvorfor TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion er et must Enestående 72-timers holdbarhed, der ikke falmer, revner eller overføres Opbyggelig dækning, der skjuler imperfektioner, mens huden kan ånde Indeholder hibiskus og rød propolis-ekstrakt for forbedret hudelasticitet Unik æggeformet puff til præcis applicering i alle ansigtets konturer Sådan får du mest ud af din cushion foundation Efter rensning, påfør en passende mængde i ansigtet og følg hudstrukturens retning for jævn dækning. Oplev forskellen med professionel foundation, der holder hele dagen. Opdag TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion nu!

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 4.5 g
Artikel nr.: 191283
EAN: 8809928135663
Varenr.: 191283
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK85 kr85 krKøb
2Cocopanda DK93 kr93 krKøb
3NordicFeel DK130 kr130 krKøb
4Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g

PriceData har fulgt prisen på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g i 164 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 24W Soft Beige - 4,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202685 kr8 kr (9%)
31. maj 202693 kr9 kr (11%)
27. maj 202684 kr9 kr (10%)
20. maj 202693 kr36 kr (28%)
19. maj 2026129 kr34 kr (36%)
17. maj 202695 kr34 kr (26%)
16. maj 2026129 kr34 kr (36%)
15. maj 202695 kr34 kr (26%)
13. maj 2026129 kr28 kr (28%)
9. maj 2026101 kr28 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret