Gå til hovedindhold

TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g

TIRTIRFoundation og concealereEAN: 8809928135656
Pris fra 84 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 28. maj

Sammenlign priser på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory
-35%84 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory billede

Produktinformation

TIRTIR Mask Fit Red Cushion er en populær foundation med en imponerende langvarig dækning, der holder i op til 72 timer. Den giver en let, opbyggelig semi-mat finish, der efterlader huden glat og strålende. Med ekstrakter af hibiscus og rød propolis hjælper formlen med at øge hudens elasticitet og give en ungdommelig glød. Foundationen bevarer sin dækkeevne uden at falme eller klumpe, samtidig med at den effektivt skjuler rødme, pletter og mørke rande. Den lette formel lader huden ånde og er velegnet til alle hudtyper. Derudover kommer den med en unikt designet puff, der sikrer en jævn og præcis påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 21W Natural Ivory
Vægt: 45g
Artikel nr.: TIR0014
EAN: 8809928135656
Varenr.: B094333
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory 4,5g
-40%93 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g
130 kr
Til butik
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g billede

Produktinformation

Perfekt dækning med glowende resultat i 72 timerTIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion er en revolutionerende cushion foundation, der leverer uovertruffen 72-timers dækning med en let fornemmelse og byggbar halvmat finish. Denne innovative foundation giver dig det eftertragtede glashud-look, samtidig med at den holder sminken fejlfri uden at falme, revne eller overføres. Beriget med hibiskus og ekstrakt fra rød propolis forbedrer den hudens elasticitet og bibeholder en ungdommelig glans, hvilket gør den til den perfekte del af din sminkrutine.Hvorfor du vil elske denne cushion foundationUovertruffen 72-timers dækning, der ikke falmer eller overføresByggbar formel, der skjuler rødme, pletter og poser under øjneneBeriget med hibiskus og rød propolis for forbedret hudelasticitetUnik æggeformet puff til præcis applicering i alle ansigtets konturerSådan får du mest ud af din cushion foundationEfter rensning appliceres en passende mængde i ansigtet og følg hudstrukturens retning for jævn dækning.Klar til at opleve perfekt foundation, der holder hele dagen? Opdag TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion nu!

Produktspecifikationer

Mærke: TIRTIR
Kategori: Foundation
Størrelse: 4.5 g
Artikel nr.: 191286
EAN: 8809928135656
Varenr.: 191286
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK84 kr84 krKøb
2Cocopanda DK93 kr93 krKøb
3NordicFeel DK130 kr130 krKøb
4Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g

PriceData har fulgt prisen på TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g i 165 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for TIRTIR Mask Fit Red Mini Cushion 21W Natural Ivory - 4,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202684 kr9 kr (10%)
31. maj 202693 kr10 kr (12%)
28. maj 202683 kr1 kr (1%)
27. maj 202684 kr9 kr (10%)
20. maj 202693 kr36 kr (28%)
19. maj 2026129 kr34 kr (36%)
17. maj 202695 kr34 kr (26%)
16. maj 2026129 kr34 kr (36%)
15. maj 202695 kr34 kr (26%)
13. maj 2026129 kr28 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret