Gå til hovedindhold

Le Toft Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green

Le ToftLegetøj og spilEAN: 5715087217030
Pris fra 96,85 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53,1 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,4 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Renleg.dk
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green
-35%96,85 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green billede

Produktinformation

Fryseboks Babymad 15 rum - Smokey green Super smart Baby food freezer cubes silikonebeholder med 15 rum til opbevaring og frysning af portionsretter såsom babymad, frugtmos, puré mm. Den fleksible silikoneform og de inddelte rum, gø

Produktspecifikationer

Mærke: Tiny TOT
Kategori: Legetøj og spil
EAN: 5715087217030
Varenr.: 8585
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tiny Tot Frysebakke - Silikone - Smokey Green
149,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fryseboks 15 rum - smokey green
149,95 kr
Til butik
Fryseboks 15 rum - smokey green billede

Produktinformation

Super smart Baby food freezer cubes silikonebeholder med 15 rum til opbevaring og frysning af portionsretter såsom babymad, frugtmos, puré mm. Den fleksible silikoneform og de inddelte rum, gør det let at portionsinddele babys grød, frugt/grønsagsmos mm. Fyld indholdet i de enkelte rum, sæt det tætsluttende låg på og opbevar enten i køleskab eller fryseren. Den bløde silikone gør det super nemt at tage den frosne mad ud i den ønskede mængde, blot ved at trykke let på bunden af beholderen. Produceret af 100% LFGB fødevaregodkendt silikone helt uden phthalater og BPA. Silikonebeholderen tåler fryser, opvaskemaskine og mikroovn (husk at fjerne låget inden den sættes i mikroovnen og opvaskemaskinen) Undgå at bruge skarpe instrumenter i formen. Opbevares på et tørt sted og undgå direkte sollys. Holdes væk fra åben ild. * 100% LFGB fødevaregodkendt silikone * Låg af PP Tåler temperaturer fra -40 og op til 230 grader. (IKKE låg i ovn) * Egnet fra: 4 mdr.  * Hvert rum kan indeholde op til 20 ml. * Mål: L: 19 x B: 12 x H: 3,5 cm. * Mål emballage: 19,5 x 3,5 x 12,5 cm. * Vægt: 200 g. * Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Toft
Kategori: Madopbevaring
EAN: 5715087217030
Varenr.: 1fc79ad4-7188-4b4a-9253-6341e297c1d3

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Renleg.dk96,85 kr96,85 krKøb
2Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
3BabySam DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green

PriceData har fulgt prisen på Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green i 152 dage. Laveste pris i perioden er 89,4 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 96,85 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tiny Tot Fryseboks til Babymad 15 rum - Smokey Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202696,85 kr43,1 kr (31%)
30. maj 2026139,95 kr43,1 kr (45%)
18. maj 202696,85 kr7,45 kr (8%)
26. apr. 202689,4 kr30,55 kr (25%)
25. apr. 2026119,95 kr30,55 kr (34%)
14. feb. 202689,4 kr59,6 kr (40%)
10. feb. 2026149 kr29,05 kr (24%)
5. feb. 2026119,95 kr30 kr (20%)
4. feb. 2026149,95 kr30 kr (25%)
3. feb. 2026119,95 kr30,55 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret