Gå til hovedindhold

Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5704924014963
Pris fra 266 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 25. maj

Sammenlign priser på Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret stål
266 kr
Til butik
Nordlux Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Holdbart og funktionelt udendørs væglys Nordlux Tin Maxi udendørs dobbelt væglampe i galvaniseret stål er den ideelle løsning til udendørs belysning. Den robuste konstruktion og galvaniserede stål sikrer holdbarhed i forskellige vejrforhold, og lampen giv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: 205 x 75 x 125 mm
EAN: 5704924014963
Varenr.: 4243014969
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tin Maxi Double, vglampe, galvaniseret stl - Nordlux
289 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe, galvaniseret stål
289 kr
Til butik
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Skab god udendørsbelysning med up- og downlight Tin Maxi Double udendørs væglampe er designet med et stilrent og moderne udtryk, der passer perfekt ved din hoveddør, terrasse eller carport. Lampen har både op- og nedadvendt lys, hvilket skaber en visuelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: steel
Størrelse: 205 x 75 x 125 mm
EAN: 5704924014963
Varenr.: 4243014969
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret stål
299 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-29%320 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe, galvaniseret
384 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe, galvaniseret stål
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl266 kr266 krKøb
2WATTOO.DK289 kr289 krKøb
3LampeGuru.dk289 kr289 krKøb
4BilligVVS DK299 kr299 krKøb
5Lampemesteren DK320 kr349 krKøb
6Proshop DK384 kr423 krKøb
7Greenline419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 179 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 266 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Tin Maxi Double Udendørs Væglampe Galvanized Steel- Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026266 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026267 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026268 kr1 kr (0%)
30. maj 2026269 kr20 kr (8%)
25. maj 2026249 kr1 kr (0%)
24. maj 2026250 kr1 kr (0%)
22. maj 2026251 kr1 kr (0%)
21. maj 2026252 kr1 kr (0%)
20. maj 2026253 kr1 kr (0%)
19. maj 2026254 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret