Gå til hovedindhold

Mto Electric Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS

Mto ElectricEludstyrEAN: 4025221017312
Pris fra 44 krtil 70,15 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26,15 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilgangsklemme 3x1,5-16 mm² til gruppemateriel, AS/3x16 SNS
44 kr
Til butik
Tilgangsklemme 3x1,5-16 mm² til gruppemateriel, AS/3x16 SNS billede

Produktspecifikationer

Kategori: Klemmer & rækkeklemmer
Farve: 1
Artikel nr.: 2010804
EAN: 4025221017312
Varenr.: 8450873
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS
47,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pollmann indgangsklemme 3x1,5 -16 mm2
51,25 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tilgangsklemme 3x1,5-16 mm² til gruppemateriel, AS/3x16 SNS
70,15 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2WATTOO.DK47,25 kr47,25 krKøb
3vvsfittings.dk51,25 kr51,25 krKøb
4EL-NETSALG70,15 kr70,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS

PriceData har fulgt prisen på Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS i 166 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Pollmann tilgangsklemme, 3x1,5-16 mm, til gruppemateriel, AS/3x16 SNS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202644 kr2 kr (4%)
15. maj 202646 kr2 kr (5%)
6. maj 202644 kr2 kr (4%)
9. apr. 202646 kr
1. apr. 202645,75 kr
31. mar. 202646 kr
15. mar. 202645,75 kr
14. mar. 202646 kr
2. mar. 202645,75 kr
5. feb. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret