Gå til hovedindhold

TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml

TIGIKosmetikEAN: 0615908431490
Pris fra 50 krtil 113 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TIGI Bed Head Straighten Out Serum, 100 ml.
-70%50 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TIGI Bed Head Straighten Out Serum, 100 ml. billede

Produktinformation

TIGI Bed Head Straighten Out Serum er et kraftfuldt anti-frizz serum, der giver dig glat og skinnende hår. Formuleret til at tæmme selv det mest uregerlige hår, beskytter dette serum mod fugt og holder dit hår glat i op til 48 timer. Perfekt til brug med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TIGI
EAN: 0615908431490
Varenr.: TIGI-0373
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
TIGI Bed Head Straighten Out Serum 100 g
97 kr
Til butik
TIGI Bed Head Straighten Out Serum 100 g billede

Produktinformation

Effektivt anti-frizz hårserum til blankt og lethåndterligt hårTIGI Bed Head Straighten Out er et letvægts anti-frizz hårserum til blankt hår, som gør håret blødt og håndterbart. Dette praktiske hårserum giver varmebeskyttelse til glattejern og andre styling-værktøjer, samtidig med at det bekæmper frizz i op til 48 timer, selv ved høj luftfugtighed.Fordelene ved denne TIGI anti frizz behandlingFjerner frizz og glatter hårets skællag for et jævnt resultatBeskytter håret mod varme fra styling-værktøjer som glattejern og føntørrerIndeholder glycerin som genopfugter og konditionerer håretGiver 48 timers beskyttelse mod frizz selv i fugtige omgivelserEn pålidelig løsning til dine daglige hårplejebehov. Tilføj TIGI Bed Head Straighten Out til din hårrutine allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Hårserum
Størrelse: 100 g
Artikel nr.: 97187
EAN: 0615908431490
Varenr.: 97187
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigi bed head straighten out anti-frizz serum 100ml
98 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TIGI Bed Head Straighten Out Anti Frizz Serum 100ml
106 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
TIGI Bed Head Straighten Out Serum 100 ml
-30%111,11 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Tigi Bed Head Straighten Out Serum 100 ml
113 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop50 kr50 krKøb
2NordicFeel DK97 kr97 krKøb
3Hobbix98 kr98 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Teknikproffset DK106 kr155 krKøb
6NiceHair.dk111,11 kr111,11 krKøb
7Lyko DK113 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TIGI Bed Head Straighten Out Anti-Frizz Serum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202650 kr47 kr (48%)
20. maj 202697 kr47 kr (94%)
5. maj 202650 kr47 kr (48%)
3. maj 202697 kr47 kr (94%)
21. apr. 202650 kr43,33 kr (46%)
20. apr. 202693,33 kr43,33 kr (87%)
12. mar. 202650 kr47 kr (48%)
11. mar. 202697 kr47 kr (94%)
21. jan. 202650 kr30,8 kr (38%)
20. jan. 202680,8 kr30,8 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret