Gå til hovedindhold

TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml

TIGI Bed HeadConditionersEAN: 0615908424683
Pris fra 69 krtil 299 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigi bed head for men clean up peppermint conditioner 750ml
69 kr
Til butik
Tigi bed head for men clean up peppermint conditioner 750ml billede

Produktinformation

Tigi bed head for men clean up peppermint conditioner 750ml Hjælper dig pålideligt med dine hårproblemer. Stimulerer, at håret vokser Styrker hårets fibre Gør det nemmere at rede og efterfølgende at sætte håret

Produktspecifikationer

Kategori: Tigi - Bed Head
EAN: 0615908424683
Varenr.: 615908424683
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml
299 kr
Til butik
TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml billede

Produktinformation

Frisk hårbund og styrke til håretEn balsam der giver næring og styrke til håret, samtidig med at den holder hårbunden frisk og stimuleret. Pebermynte giver en kølig fornemmelse, mens ginsengrod og proteiner arbejder for at fremme sund hårvækst. Til manden der vil have produkter som leverer synlige resultater uden unødvendige detaljer.Formuleret med naturlig pebermynte der vækker hårbunden og giver en frisk fornemmelse efter hver vask. Ginsengekstrakt og proteiner styrker håret fra rod til spids, så det bliver mere modstandsdygtigt. Resultatet er sundt hår med glans, der føles rent og revitaliseret.Fordele:Stimulerer hårbunden med naturlig pebermynteStyrker håret med proteiner og ginsengrodFremmer sund hårvækstGiver frisk glansIndeholder miljøvenlige ingredienserAnvendelse:Påfør i vådt hår efter shampoo. Massér ind i hårbund og hår. Skyl grundigt. Brug regelmæssigt for bedste resultat.Effektiv hårvård der virker. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Størrelse: 750 ml
Artikel nr.: 30337
EAN: 0615908424683
Varenr.: 30337

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix69 kr69 krKøb
2NordicFeel DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml

PriceData har fulgt prisen på TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml i 113 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for TIGI Bed Head Bed Head For Men Clean Up Peppermint Conditioner 750 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202669 kr230 kr (77%)
17. maj 2026299 kr230 kr (333%)
3. maj 202669 kr90 kr (57%)
1. maj 2026159 kr90 kr (130%)
16. apr. 202669 kr90 kr (57%)
15. apr. 2026159 kr90 kr (130%)
9. mar. 202669 kr90 kr (57%)
8. mar. 2026159 kr90 kr (130%)
26. feb. 202669 kr90 kr (57%)
25. feb. 2026159 kr90 kr (130%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret