Gå til hovedindhold

TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission)

TifosiSportsbrillerEAN: 0848869024146
Pris fra 281,95 krtil 432 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150,05 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 271 kr 26. apr.

Sammenlign priser på TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Tifosi Sanctum, Aqua Shimmer, Rose Mirror - Solbriller
281,95 kr
Til butik
Tifosi Sanctum, Aqua Shimmer, Rose Mirror - Solbriller billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tifosi
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0848869024146
Varenr.: 1850401964
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Tifosi Sanctum, Aqua Shimmer, Rose Mirror - Solbriller
281,95 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tifosi Sanctum Cykelbriller – Aqua Shimmer – Rose Mirror
319 kr
Til butik
Tifosi Sanctum Cykelbriller – Aqua Shimmer – Rose Mirror billede

Produktinformation

Tifosi Sanctum er sportsbriller med større linse og fit – lavet til en aktiv hverdag med fokus på komfort, dækning og et clean look. Variant: Aqua Shimmer. Linse: Rose Mirror. Fordele Større linse giver ekstra coverage mod vind, debris og UV Let d

Produktspecifikationer

Mærke: Tifosi
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0848869024146
Varenr.: 1850401964
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission)
432 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MAXiPRO281,95 kr281,95 krKøb
2Bikepack.dk281,95 kr281,95 krKøb
3Cykelexperten.dk319 kr319 krKøb
4CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission)

PriceData har fulgt prisen på TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission) i 116 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 281,95 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for TIFOSI SANCTUM aqua shimmer sportsbriller (1 glas Rose Mirror, 14,7% lystransmission) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026281,95 kr37,05 kr (12%)
6. maj 2026319 kr110 kr (26%)
5. maj 2026429 kr110 kr (34%)
27. apr. 2026319 kr48 kr (18%)
26. apr. 2026271 kr48 kr (15%)
25. apr. 2026319 kr48 kr (18%)
11. apr. 2026271 kr48 kr (15%)
1. mar. 2026319 kr8,05 kr (3%)
20. feb. 2026310,95 kr34 kr (12%)
8. feb. 2026276,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret