Gå til hovedindhold

Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker

Ticket To The MoonRygsækkeEAN: 0727670929911
Pris fra 207 krtil 219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 20. maj

Sammenlign priser på Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ticket to the Moon Mini Backpack - 15L, rygsæk, grøn
-10%207 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ticket to the Moon Mini Backpack - 15L, rygsæk, grøn billede

Produktinformation

MINI RYGSÆK (TMMBP) Denne rygsæk er designet til at være en praktisk følgesvend i hverdagen. Introduceret i 2012 og løbende forbedret for at sikre optimal komfort og funktionalitet. Den opdaterede mini rygsæk har en ny lomme, der gør det nemt at opbevare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rygsække
Farve: Army Green / Khaki
Størrelse: 15L
EAN: 0727670929911
Varenr.: 30724-34251-90020
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ticket to the Moon Mini Backpack - 15L, rygsæk, grøn
-10%207 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ticket to the Moon Mini Backpack - 15L, rygsæk, grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rygsække
Farve: Army Green / Khaki
Størrelse: 15L
EAN: 0727670929911
Varenr.: 30724-34251-90020
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk207 kr207 krKøb
2AktivVinter.dk207 kr207 krKøb
3Outdoornu.dk219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker

PriceData har fulgt prisen på Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker i 168 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ticket To The Moon Backpack Mini 15L-army green / khaki - Hverdagstasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026207 kr37 kr (22%)
20. maj 2026170 kr13 kr (7%)
16. mar. 2026183 kr13 kr (8%)
14. mar. 2026170 kr13 kr (7%)
13. mar. 2026183 kr13 kr (8%)
14. feb. 2026170 kr13 kr (7%)
12. feb. 2026183 kr13 kr (8%)
8. feb. 2026170 kr19 kr (10%)
7. feb. 2026189 kr19 kr (11%)
6. feb. 2026170 kr43 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret