Gå til hovedindhold

Days of Wonder Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5

Days of WonderBrætspilEAN: 0824968817773
Pris fra 214,18 krtil 279 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64,82 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214.18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ticket to Ride kortsamling #5 Storbritannien & Pennsylvania
214,18 kr
Til butik
Ticket to Ride kortsamling #5 Storbritannien & Pennsylvania billede

Produktspecifikationer

Kategori: Familiebrætspil
Farve: 1
Artikel nr.: DOW720123
EAN: 0824968817773
Varenr.: 7536984
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Days of Wonder Ticket To Ride Map Coll. #5 UK/Pennsylvania
224 kr
Til butik
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5
279 kr
Til butik
Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 billede

Produktinformation

Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania er den femte udvidelse til det poulærer brætspil Ticket to Ride. Placer de første skinner på dette spændende togeventyr der startede i Unit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0824968817773
Varenr.: 54260232520028

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK214,18 kr253,18 krKøb
2Proshop DK224 kr263 krKøb
3Nordisk Spil279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5

PriceData har fulgt prisen på Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 214,18 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 214,18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ticket to Ride: United Kingdoms og Pennsylvania - Map Collection #5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026214,18 kr9,82 kr (4%)
3. maj 2026224 kr
2. maj 2026224,38 kr2,62 kr (1%)
4. mar. 2026227 kr3 kr (1%)
20. jan. 2026224 kr1 kr (0%)
29. dec. 2025223 kr28 kr (11%)
28. dec. 2025251 kr1 kr (0%)
12. dec. 2025250 kr27 kr (12%)
7. dec. 2025223 kr27 kr (11%)
4. dec. 2025250 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret