Gå til hovedindhold

Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion

Pris fra 3.990 krtil 4.899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 909 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.138 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3990 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion
3.990 kr
Til butik
Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion billede

Produktinformation

Thule OutPace cykelholderen gør det let og sikkert at transportere dine cykler, uanset om turen går til skovene eller kysten. Med en i...

Produktspecifikationer

Mærke: Thule
Kategori: Cykelholder til bilen
EAN: 0197074567406
Varenr.: 197074567406
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thule OutPace 2 - Cykelholder til 2 cykler 13-pol
-18%3.995 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thule OutPace 2 - Cykelholder til 2 cykler 13-pol billede

Produktinformation

Thule OutPace 2 - Cykelholder til 2 cykler 13 Letvægts cykelholder til nem og sikker transport Thule OutPace Leder du efter en praktisk og letvægts cykelholder til dine udflugter? Thule OutPace er den ideelle løsning til dig, der ønsker at tra

Produktspecifikationer

Mærke: Thule
Kategori: ny 2 cykler
EAN: 0197074567406
Varenr.: daek_4760610
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Thule OutPace 2bike (Tilt-up) til 2 cykler
4.699 kr
Til butik
Thule OutPace 2bike (Tilt-up) til 2 cykler billede

Produktinformation

Thule OutPace er en let og kompakt cykelplatform med kapacitet til at transportere op til to cykler. Kompakt og letvægtsdesign Designet til den lejlighedsvise cyklist, Thule OutPace tilbyder en let og kompakt platform, der er nem at håndtere. Dens fold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thule
Kategori: Cykelholdere
EAN: 0197074567406
Varenr.: 9012100
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Thule OutPace 2 - Cykelholder til 2 cykler 13-pol
-2%4.899 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk3.990 kr3.990 krKøb
2Dækbutikken - Dæk og Fælge3.995 kr3.995 krKøb
3Cykelexperten.dk4.699 kr4.699 krKøb
4GreenGoing.dk4.899 kr4.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion

PriceData har fulgt prisen på Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.138 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 4.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.933 kr.

Den nuværende pris på 3.990 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Thule OutPace - Cykelholder Til 2 Cykler - Tilt-Up Funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20263.990 kr709 kr (15%)
8. maj 20264.699 kr709 kr (18%)
5. maj 20263.990 kr709 kr (15%)
4. maj 20264.699 kr709 kr (18%)
2. maj 20263.990 kr173 kr (5%)
29. apr. 20263.817 kr1.679 kr (79%)
28. apr. 20262.138 kr1.679 kr (44%)
26. apr. 20263.817 kr1.679 kr (79%)
25. apr. 20262.138 kr1.679 kr (44%)
24. apr. 20263.817 kr162 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret