Gå til hovedindhold

ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4

Pris fra 2.337 krtil 3.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 682 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.960 kr 13. apr.

Sammenlign priser på ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2337 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4
2.337 kr
Til butik
ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

ThrustMaster EVO Racing 32R Leather - Rat - 25 knapper - kablet - for PC, Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Artikel nr.: 4060318
EAN: 3362934003951
Varenr.: 1002205532
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster EVO Racing 32R Leather - wheel - wired - Wired Wheel - Sony PlayStation 4
2.348 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
THRUSTMASTER EVO RACING 32 R ADDON Rat - GEEKD.dk
2.349 kr
Til butik
THRUSTMASTER EVO RACING 32 R ADDON Rat - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Opgrader din racingoplevelse med Thrustmaster EVO Racing 32R, et professionelt racerrat designet til at give dig den ultimative køreoplevelse. Med sit stilfulde design i sort og gul, fremstillet af holdbart aluminium og læder, kombinerer dette rat både æs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Rat
EAN: 3362934003951
Varenr.: 49907608846672
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster Evo Racing 32 R tilføjelse
2.612 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thrustmaster Evo Racing 32R Leather - sort/gul rat til PC, PS4/PS5 og Xbox
2.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thrustmaster Evo Racing 32R Leather - sort/gul rat til PC, PS4/PS5 og Xbox
3.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.337 kr2.337 krKøb
2Proshop DK2.348 kr2.348 krKøb
3Geekd2.349 kr2.349 krKøb
4Teknikproffset DK2.612 kr2.671 krKøb
5Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
6Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.960 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.193 kr.

Den nuværende pris på 2.337 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for ThrustMaster EVO Racing 32R Leather Rat PC Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20262.337 kr18 kr (1%)
12. maj 20262.319 kr38 kr (2%)
9. maj 20262.281 kr49 kr (2%)
6. maj 20262.232 kr49 kr (2%)
5. maj 20262.183 kr98 kr (5%)
30. apr. 20262.085 kr49 kr (2%)
29. apr. 20262.036 kr59 kr (3%)
26. apr. 20261.977 kr34 kr (2%)
25. apr. 20262.011 kr46 kr (2%)
23. apr. 20261.965 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret