Gå til hovedindhold

Schneider Electric Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder

Schneider ElectricKabelbakkerEAN: 7315885868007
Pris fra 2.312 krtil 2.479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.220 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2312 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gulvstander Pos-10 H F/5 Enheder
2.312 kr
Til butik
Gulvstander Pos-10 H F/5 Enheder billede

Produktinformation

POS-10/5 enheder hvid - Installationsstander monteres fast i gulvt - kan monteres med ClicLine der clipses direkte ind i 80mm front

Produktspecifikationer

Kategori: 0830100293 - 9117627005
EAN: 7315885868007
Varenr.: 27325
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GULVSTANDER POS-10 FOR 5 ENHEDER HVID
2.318,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gulvstander pos-10 for 5 enheder hvid
2.476,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder
2.479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.312 kr2.312 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.318,6 kr2.318,6 krKøb
3MaintainIt2.476,25 kr2.476,25 krKøb
4Proshop DK2.479 kr2.479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder

PriceData har fulgt prisen på Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.875 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 2.396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.266 kr.

Den nuværende pris på 2.312 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Thorsman Gulvstander POS-10 H F/5 enheder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.312 kr6,6 kr (0%)
24. maj 20262.318,6 kr6,6 kr (0%)
18. maj 20262.312 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.301 kr11 kr (0%)
11. maj 20262.312 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.301 kr74,75 kr (3%)
7. maj 20262.226,25 kr74,75 kr (3%)
6. maj 20262.301 kr74,75 kr (3%)
5. apr. 20262.226,25 kr6,25 kr (0%)
28. mar. 20262.220 kr345 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret