Gå til hovedindhold

T1A ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro

T1ABærbare computereEAN: 5711603081819
Pris fra 4.200 krtil 5.362 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.162 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.599 kr 14. apr.

Sammenlign priser på ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4200 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 9th i5-1135G7 16GB 256GB Ultralet Business Laptop Grade-A
4.200 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 9th i5-1135G7 16GB 256GB Ultralet Business Laptop Grade-A billede

Produktinformation

Nøglespecifikationer: Intel Core i5-1135G7 (11. gen) 16GB RAM 256GB SSD 14 Full HD skærm Ultralet kulfiber chassis Windows / business-class sikkerhed Lenovo ThinkPad X1 Carbon 9th Gen er et oplagt valg til både virksomheder, studerende og hje

Produktspecifikationer

Kategori: Brugte Lenovo ThinkPad Bærbare
EAN: 5711603081819
Varenr.: 8014
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro
5.362 kr
Til butik
ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

T1A ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Refurbished. Produkttype: Laptop, Formfaktor: Muslingeskal. Processorserie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-1135G7. Skærm diagonal: 35,6 cm (14"). Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: LPDDR4x-SDRAM. Samlet lagringskapacitet: 256 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: Intel Iris Xe Graphics. Operativsystem installeret: Windows 11 Pro. Produktfarve: Sort. Vægt: 1,13 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X1CG9-SCA-T101
EAN: 5711603081819
Varenr.: 1003782285

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dalgaard-IT4.200 kr4.200 krKøb
2CompuMail DK5.362 kr5.362 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro i 152 dage. Laveste pris i perioden er 3.599 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 5.362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.382 kr.

Den nuværende pris på 4.200 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ThinkPad X1 Carbon Gen 9 14" i5-1135G7 16GB 256GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20264.200 kr1.162 kr (22%)
18. maj 20265.362 kr1.162 kr (28%)
12. maj 20264.200 kr1.162 kr (22%)
11. maj 20265.362 kr1.162 kr (28%)
27. apr. 20264.200 kr601 kr (17%)
14. apr. 20263.599 kr800 kr (18%)
3. feb. 20264.399 kr700 kr (19%)
20. jan. 20263.699 kr700 kr (16%)
6. jan. 20264.399 kr3 kr (0%)
2. jan. 20264.396 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret