Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284362680
Pris fra 584,46 krtil 688 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 103,54 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560,64 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 22-H 900- L 400
584,46 kr
Til butik
Thermrad Radiator 22-H 900- L 400 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 5

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Heating Radiators
EAN: 8698284362680
Varenr.: 9351021494609
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 22-h 900- l 400
603,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 22, H900 mm x L400 mm
629 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 22-900-400
629 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W
688 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk584,46 kr584,46 krKøb
2MaintainIt603,75 kr603,75 krKøb
3WATTOO.DK629 kr629 krKøb
4Elvvs.dk629 kr629 krKøb
5CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 550,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 583 kr.

Den nuværende pris på 584,46 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-900-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 580W. Ydelse 60/40/20 471W. Ydelse 45/35/20 273W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026584,46 kr19,29 kr (3%)
2. jun. 2026603,75 kr19,29 kr (3%)
1. jun. 2026584,46 kr19,29 kr (3%)
10. maj 2026603,75 kr7,11 kr (1%)
5. maj 2026596,64 kr3,64 kr (1%)
3. maj 2026593 kr3,64 kr (1%)
2. maj 2026596,64 kr10,39 kr (2%)
21. apr. 2026586,25 kr3,2 kr (1%)
18. apr. 2026589,45 kr28,81 kr (5%)
14. apr. 2026560,64 kr18,11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret