Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284361881
Pris fra 457,53 krtil 798 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340,47 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 438,79 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 457.53 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 22-H 600- L 400
457,53 kr
Til butik
Thermrad Radiator 22-H 600- L 400 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 4

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Hardware
EAN: 8698284361881
Varenr.: 9351020609873
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 22-h 600- l 400
476,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 22, H600 mm x L400 mm
493 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator H600-22-l400 432w
493 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W
798 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk457,53 kr457,53 krKøb
2MaintainIt476,25 kr476,25 krKøb
3WATTOO.DK493 kr493 krKøb
4Elvvs.dk493 kr493 krKøb
5CS MEGASTORE DK798 kr997 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W i 177 dage. Laveste pris i perioden er 427,74 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 457,53 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 432W. Ydelse 60/40/20 351W. Ydelse 45/35/20 204W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026457,53 kr18,72 kr (4%)
2. jun. 2026476,25 kr18,72 kr (4%)
1. jun. 2026457,53 kr18,72 kr (4%)
10. maj 2026476,25 kr9,29 kr (2%)
2. maj 2026466,96 kr4,46 kr (1%)
26. apr. 2026462,5 kr1,16 kr (0%)
18. apr. 2026461,34 kr22,55 kr (5%)
14. apr. 2026438,79 kr17,46 kr (4%)
13. apr. 2026456,25 kr17,46 kr (4%)
21. mar. 2026438,79 kr17,46 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret